Sözcü Plus Giriş

TBB duyurdu: 40 yaş ve üstü avukatlar öncelikli aşı programına tanımlandı

Türkiye Barolar Birliği (TBB), 40 yaş ve üstü avukatların öncelikli aşı programına tanımlandıklarını açıkladı. TBB’nin açıklamasında “Randevular hemen alınabilir.  40 yaş altı, süreç içerisinde tanımlanacaktır” ifadeleri kullanıldı.

Güncellenme: 01:35, 05/05/2021
TBB duyurdu: 40 yaş ve üstü avukatlar öncelikli aşı programına tanımlandı

40 yaş ve üstü avukatlar, öncelikli corona virüsü aşısı programına tanımlandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Türkiye Barolar Birliği (TBB), randevuların hemen alınabileceğini belirtti.

TBB'nin açıklamasında, “Değerli meslektaşlarımız; avukatlar, 40 yaş ve üzeri olmak üzere öncelikli aşı programına tanımlanmıştır. Randevular hemen alınabilir. 40 yaş altı, süreç içerisinde tanımlanacaktır.  Destekleri için Sayın Adalet ve Sağlık Bakanlarımıza teşekkür ederiz” denildi.

İlginizi ÇekebilirProf. Dr. Cemile Öztın Öğün corona nedeniyle hayatını kaybettiProf. Dr. Cemile Öztın Öğün corona nedeniyle hayatını kaybettiİlginizi Çekebilir4 Mayıs corona virüsü verileri açıklandı: Yeni vaka ve ağır hasta sayısı arttı4 Mayıs corona virüsü verileri açıklandı: Yeni vaka ve ağır hasta sayısı arttı
Yayınlanma Tarihi:01:30,