Elon Musk’tan dikkat çeken Dogecoin açıklaması

Tesla ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk, son dönemde dilinden düşürmediği kripto para birimi Dogecoin ile ilgili bir açıklama yaptı.

Elon Musk’tan dikkat çeken Dogecoin açıklaması

Dünyanın en zengin iş insanlarından biri olan Elon Musk, bugün Twitter üzerinden bir anket yaparak yine gündem oldu… Bir süredir gündeminden düşürmediği kripto para birimi Dogecoin hakkında Twitter’dan bir anket yapan Musk, “Tesla’nın Dogecoin kabul etmesini ister misiniz” diye takipçilerine sordu.

Uzay seyahati şirketi SpaceX’in Dogecoin kabul edeceğini açıklamasından sonra 53 milyondan fazla takipçisine Tesla’nın da benzer bir uygulamaya geçmesini isteyip istemediğini soran Musk yine tartışma yarattı. Hafta sonunda katıldığı Saturday Night Live isimli komedi programında kripto para ile ilgili bazı ifadeler kullanan ve Dogecoin hisselerinin düşmesine sebep olan Musk’ın programı bittikten sonra hisse tekrar değer kazanmaya başlamıştı.
Teksas sakinleri Elon Musk'tan şikayetçi: “Her şeyin sahibiymiş gibi davranıyor” İlginizi Çekebilir Teksas sakinleri Elon Musk'tan şikayetçi: “Her şeyin sahibiymiş gibi davranıyor”

Elon Musk'tan komedi programında tartışma yaratan ifade: Dogecoin'i övdü İlginizi Çekebilir Elon Musk'tan komedi programında tartışma yaratan ifade: Dogecoin'i övdü
Loading...