Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sunglass Hut İstinyePark’ta açıldı
Sunglass Hut İstinyePark’ta açıldı
Güneş gözlüğünü bir moda aksesuarı olarak gören ve müşterilerin ihtiyaçlarını en yeni model ve en trendy markalarla karşılayan Sunglass Hut, Türkiye’de de yenilikçi tarzıyla fark yaratmaya devam ediyor!
Alışveriş 24 Nisan 2018 - 10:49

Sunglass Hut'ın, Ray-Ban shop in shop'unun da bulunduğu ilk konsept tasarım mağazası İstinyePark'ta açıldı. İstinyePark Sunglass Hut mağazasında gerçekleşen açılış davetinde blogger'lar Ümit Karalar ve Simla Canpolat takipçileri ve modaseverlere, tarza göre güneş gözlüğü seçimin ve güneş gözlüğü ile iyi bir selfie çekmenin ipuçlarını verdiler.
sunglasshut-bultenPpremium güneş gözlükleri kuratörü olarak kendini konumladığı bu senede Selected by Sunglass Hut imzasıyla güneş gözlüğündeki kuratör rolünün altını bir kez daha çizerek, ‘Start with the shades' başlığıyla güneş gözlüklerinin yeni sezona girerken kişilerin ilk seçeceği aksesuarlardan birisi olması gerektiğini vurguluyor.
sunglasshut-bultenkapak