Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bolu’da samimi bir mekan: Yayla Hotel Restoran…
Bolu’da samimi bir mekan: Yayla Hotel Restoran…
Bolu Dağı'na çıkarken size çok keyifli bir adres vermek istiyorum. İster kahvaltı ister öğle yemeği eğer karnınız açsa "Muhakkak uğrayın" derim. Aynı zamanda dışarıda kayak ve board kiraya veriyorlar. Aklınızda olsun günlük 40 TL….
Ebru ERBERDİ
Gurme 28 Şubat 2018 - 10:51

Biz otelin içine girdik. İçeride yanan şömine çok keyifli… Şöminenin önündeki masayı tercih etmenizi tavsiye ederim. Sabah da öğlen de gitseniz bal kaymak masaya geliyor. Kahvaltı 29 TL her şey dahil… Bolu'nun kaymağı meşhurdur ya gerçekten burada kaymak yemelisiniz hatta eve de satın almalısınız.

1

Sıcacık hazırladıkları ekmeklerde sucuk muhteşem… Baharatı az olduğu için mideyi hiç rahatsız etmeyen bir sucuk… Mantıyı çok başarılı bulduğumu söyleyemem. Minik muska şeklinde sarılmış mantılar benim damak tadıma uygun değildi.

3

En çok hoşuma giden taş fırında yapılan patatesli ekmekler… Ekmekler sertleşiyor ama ısıttığınızda tekrar yumuşuyor. Eve de aldım ve gerçekten çok lezzetli… Besin değeri oldukça yüksek olan bu ekmekleri özellikle çocuklarınız için tavsiye ederim.

2

Araba ile gidildiği için alışveriş yapabilirsiniz. Başta kaymak, ekmek, sucuk ve tuzsuz beyaz peynirini satın alabilirsiniz. Kartalkaya'ya yolunuz düşerse bu aile işletmesini listenize alın derim…

Son güncelleme: 13:30 - 28.02.2018