Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerin saç modeli trendleri
Ünlülerin saç modeli trendleri
Dünyaca ünlü isimlerin imajları konusunda yaptığı her değişiklik pek çok kişi tarafından dikkatle takip ediliyor. Özellikle de konu saç olunca, Hollywood ünlülerinin resimlerini eline alan pek çok kişi kendini kuaförlerinde buluyor…
Güzellik 10 Mart 2018 - 06:13

Birgan BİLEKE

Dekoltesi ön planda

Heidi Klum, doğal, modern, düz ve katlı kesilmiş bir model tercih etmiş. Saçları ne kadar doğal olsa da, dekoltesi bol kıyafetiyle uyumsuz bir görünüm ortaya çıkmış.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Doğal dalgalar  Jennifer Lawrence

Sade görünüm, moda takipçilerinin gözdesi konumunda. Jennifer Lawrence da bu noktadan yola çıkıp tercihini doğal dalgalardan yana kullanmış. Ortadan ayrık saçlarını hoş bir makyajla tamamlayan oyuncu, dikkatleri kıyafetiyle üzerinde topluyor.

Helen Mirren

Helen Mirren

Kakül trendinin sadık takipçisi Helen Mirren

Enerjik karakterini yansıtan kısa saç modeliyle Helen Mirren, kakül trendini başarıyla uygulayan isimlerden. Katıldığı özel gecede dikkati takılarına çeken oyuncu, kıyafet konusunda sade bir seçim yapmış.

paz-vega-shutter

Kısa saç sevenlere

Modern görünümün olmazsa olmazlarından biri de kısa saçlar. Geçtiğimiz hafta yapılan Oscar töreninde Paz Vega ve Margot Robbie en çok dikkat çeken isimler oldu. Küt saç kesimlerine güzel bir örnek veren Margot Robbie, tıpkı Paz Vega gibi makyajda tercihini sadelikten yana kullanarak, modern tarzını görünümüyle de tamamlamış.

Son güncelleme: 06:14 - 10.03.2018