Cebimdeki Yabancı filminin konusu ne? Oyuncuları kimler?

Senaryosunu Murat Dişli’nin yazdığı yönetmenliğini Serra Yılmaz’ın yaptığı, Belçim Bilgin , Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi yıldız isimlerin yer aldığı Cebimdeki Yabancı filminin fragmanı yayınlandı. İşte Cebimdeki Yabancı filminin konusu ve oyuncuları...

Cebimdeki Yabancı filminin konusu ne? Oyuncuları kimler?

Cebimdeki Yabancı filminin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Serra Yılmaz’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu, deneyimine imza attığı, kadrosunda Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı Cebimdeki Yabancı'nın yapımcılığını ünlü yönetmen Ferzan Özpetek üstlendi.

 

Cep telefonlarının hayatımıza girişiyle birlikte yaşadığımız birbirimize yabancılaşmayı anlatan ve İtalyan filmi ‘Perfetti Sconosciuti'nin yerli uyarlaması olan filmle ilgili konuşan Özpetek, “Bu filmin haklarını ilk çıktığı gün aldım. Benden sonra tüm dünya aldı. O yüzden kendimi çok kurnaz hissediyorum. 30-40 kere izledim. Hâlâ da izleyebilirim” dedi.

“Cebimdeki Yabancı” filmi, cep telefonlarının hayatımıza girmesiyle birlikte toplumu birbirine karşı yabancılaşması kara mizah yoluyla masaya yatırılıyor.