Hadi Be Oğlum izleyicide, Black Panther hasılatta zirvede

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Hadi Be Oğlum, geçtiğimiz hafta sonunun en çok izlenen filmi oldu. Dünya genelinde büyük bir heyecan yaratan Black Panther ise en fazla hasılat yapan film konumunda yer aldı. 

Hadi Be Oğlum izleyicide, Black Panther hasılatta zirvede

Bora Egemen’in yönetmenliğini üstlendiği Hadi Be Oğlum, Box Office Türkiye’nin verilerine göre, hafta sonu 232 bin 672 seyirciyi ağırladı. Onu, 229 bin 635 seyirciyle Black Panther takip etti. Hasılat miktarları göz önüne alındığında ise 3 milyon 66 bin TL’lik hasılata ulaşan Black Panther bu alanda lider oldu. Film, ABD’de 192 milyon dolarlık bir açılışa imza atmış, bu alanda en iyi açılışa imza atan beşinci film olmuştu.

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Kayhan, ikinci hafta sonunda 108 bin 839 seyirci tarafından izlendi ve listede üçüncü sırada yer aldı. Filmin bir milyon seyirciyi geçmesinin zor olduğu görülüyor.

Serra Yılmaz’ın yönettiği Cebimdeki Yabancı, 95 bin 402 seyirciyle listede kendine dördüncü sıradan buldu. Özgürlüğün Elli Tonu (Fifty Shades Freed) ise haftayı 70 bin 90 seyirciyle beşinci sırada kapattı.

Hafta sonunun asıl sürprizi ise sadece çekimlerinin yapıldığı Gaziantep ve Kilis’te toplam beş salonda sınırlı gösterime giren Antep Fıstığı oldu. Ivana Sert’in oyuncu kadrosunda yer aldığı film, salon başına ortalama 2 bin 473 seyirciyle toplamda 12 bin 365 seyirciye ulaştı.

Hadi Be Oğlum filminin galasında kırmızı halı geçidinde erkekler sınıfı geçti İlginizi Çekebilir Hadi Be Oğlum filminin galasında kırmızı halı geçidinde erkekler sınıfı geçti