Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahan Gökbakar, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den sürpriz işbirliği!
Şahan Gökbakar, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den sürpriz işbirliği!
'Kayhan' filmiyle vizyona girmeye hazırlanan Şahan Gökbakar, Selçuk Aydemir, Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile kolektif çalışmalara imza atacağı şeklindeki haberi sosyal medya hesabından yalanladı.
Kültür Sanat 2 Şubat 2018 - 11:20

‘Kayhan’ karakteriyle yeni bir serüvene atılan Şahan Gökbakar, sinemada yeni atılımlar yapacaklarını açıkladı. Habertürk’te yer alan habere göre, “Bireysel işler tamam da zaman zaman bunun ötesine geçip kolektif çalışmalar da yapmalıyız” diyen Gökbakar, yeni projesinin de ayrıntılarını verdi.

ORTAK ŞİRKET KURACAKLAR

Birkaç komedyen bir araya gelip pilot filmler çekmeleri gerektiğini anlatan Gökbakar, “Bireysel olarak her yıl bir film normal üretim. Ne var ki daha fazlasına talep var. Ne benle Togan'ın ne de Selçuk Aydemir, Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın bireysel olarak daha fazlasını üretip çekmesi mümkün. Daha fazlası için yapılacak iş belli. Ortak bir şirket kurup çekeceğimiz filmin yönetmenliğini Togan ve Selçuk Aydemir'in haricindeki birine vermek” dedi.

TÜRK SİNEMASINDA YENİ BİR YOL AÇACAK

Daha önce de böyle bir projeyi konuştuklarını anlatan Gökbakar, şöyle dedi: “Selçuk Ağabey, Murat, Ahmet ve Togan heyecan duydu. Projenin olabilirliğini görünce hepimizin gözleri parladı. İlk konuştuğumuzda takvimimiz uymadı. O proje gündemimizdeki tazeliğini koruyor. En son iki hafta önce yine konuştuk. Takvimimiz uygun olduğu an birlikte oynayacağız. O film, Türk sinemasına yeni bir yol açacak.”

ŞAHAN YALANLADI

Şahan Gökbakar hakkında yapılan haberi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yalanladı… İşte Şahan’ın satırları: “Uydurmaaaa… Benim böyle bir açıklamam olmadı maalesef. Ağzımdan çıkmamış şeyleri ben söylemişim gibi yazılması beni nasıl tilt ediyor anlatamam. Söylemedim kardeşim! Herhalde röportajı yapan arkadaşımız Mehmet kişisel heyecanı ile duymayı istediği şeyleri sanki ben demişim gibi hayal etmiş. Halbuki elindeki ses kaydını dinlese daha iyi olurdu. Gazeteciliğini ve kendisini sevdiğim bir insan olmasına karşın hayal gücünü röportajlarına daha az yansıtmasını dilerim. Not: Komedyenlerin birlikte film çekmelerinin güzel olacağını ve hatta bu fikrimi uzun zaman önce Murat ve Selçuk’la konuştuğumu, takvimler uyarsa düşünülebileceğini söyledim… Dediğim bu!”

Son güncelleme: 14:32 - 02.02.2018