Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki, sevgilisiyle dudak dudağa
Aleyna Tilki, sevgilisiyle dudak dudağa
Eğitim almak için Amerika'ya giden Aleyna Tilki, burada bir alışveriş merkezinde genç bir erkekle öpüşürken görüntülendi.
Magazin 15 Ocak 2018 - 10:17

Reşit olmadan alkollü mekanlarda sahneye çıktığı için Türkiye gündemine oturan ve yaptığı şarkılarla da kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Aleyna Tilki’nin özel hayatı da yakından takip ediliyor. Uzunca bir süre adı Emrah Karaduman’la anılan Aleyna Tilki bu ilişkiyi bitirdikten sonra farklı isimlerle magazin gazetelerinin sayfalarını süslemişti. Şimdilerde Amerika’da olan Tilki’nin adı geride bıraktığımız günlerde oyuncu Mustafa Mert Koç’la anılmıştı. Beş ay önce dil eğitimi için Amerika’ya giden, son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden Aleyna Tilki, Kaliforniya’da bir alışveriş merkezinde yeni sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendi.

 

aleyna-1

FOTOĞRAFLAR YAPIMCI EROL KÖSE’DEN GELDİ

Erol Köse’nin sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde genç şarkıcı, Amerikalı genci dudaklarından öperken görülüyor. Çevredekilere aldırmadan rahat tavırlar sergileyen ikili, stüdyo çalışmaları sırasında tanıştı. Adının David olduğu öğrenilen genç gitar çalıyor.

aleyna-2

 

Son güncelleme: 11:18 - 15.01.2018