Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bella ile Kendall dudak dudağa
Bella ile Kendall dudak dudağa
Bella Hadid ve Kendall Jenner'ın dostuluğu uzun bir zamana dayanıyor. Ancak hiç kimse geride bıraktığımız akşam yayınlanan belgesele kadar bu yakınlığın derecesinden haberdar değildi.
Magazin 29 Ağustos 2019 - 13:29

İki isim de şöhret basamaklarını genç yaşta tırmandı ve yakaladıkları ün ve şöhrete rağmen arkadaşlıklarını bir an olsun geride bırakmadı. Birlikte tatile çıkan ve karşılaştıkları etkinliklerde mutlaka sosyal medya hesapları için paylaşımlarda bulunan Bella Hadid ve Kendall Jenner bu defa bir belgeselin içinde yer alan görüntüleri ile gündeme geldi. Kylie Jenner’ın Amerikalı rapçi sevgilisi Travis Scott’ın hayatını anlatan Look Mom I Can Fly isimli belgeselinde gördüğümüz Kendall Jenner, belgeselin bir yerinde yakın arkadaşı Bella Hadid ile öpüşürken görülüyor. Bu görüntü her ne kadar belgeselin içinde sadece birkaç saniyelik yer tutsa da dikkatli izleyicilerden kaçmadı.