Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berrak Tüzünataç, eski aşkını çabuk unuttu
Berrak Tüzünataç, eski aşkını çabuk unuttu
Geçtiğimiz ay kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Birkan Sokullu’dan ayrılan Berrak Tüzünataç, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Karşısında basın mensuplarını gören Tüzünataç, panikledi.
Magazin 10 Aralık 2018 - 09:49

Yaklaşık olarak 3 senedir birliktelik yaşadığı Birkan Sokullu'dan ayrılan Berrak Tüzünataç,  yeni sevgilisiyle gecelerde görüntülendi. Tüzünataç, önceki gece İstanbul Nişantaşı’nda yer alan bir mekanda eğlencedeydi. Gece yarısı mekandan çıkacağı sırada gazetecilerin olduğunu öğrenen oyuncu, görüntü alınmaması için basın mensuplarının mekandan uzaklaştırılmasını istedi.

IŞIKLARDA YAKALANDILAR

Mekan çıkışında yeni erkek arkadaşıyla birlikte taksiye binen Berrak Tüzünataç’ın keyfi, taksinin Dolmabahçe ışıklarda durduğu sırada patlayan flaşlarla kaçtı. Yanında oturan erkek arkadaşı başını öne eğerek görüntü alınmaması için çaba sarf etse de başarılı olamadı. Öfkeli oyuncu gazetecilere, “Ne oldu şimdi he? Çektiniz de ne oldu?” diyerek tepki gösterdi. Etiler yönüne devam eden ve bir sitenin içine taksiyle giren çift, güvenliğe talimat vererek gazetecilerin içeriye girmesini engelledi.
berraktuzunatac

Son güncelleme: 09:55 - 10.12.2018