Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyaz Show bu akşam yok mu? Kanal D yayın akışında görünmüyor! Yeni bölüm ne zaman?
Beyaz Show bu akşam yok mu? Kanal D yayın akışında görünmüyor! Yeni bölüm ne zaman?
Beyaz Show bu akşam yok mu? 26 Ocak tarihinde yayınlanacak mı? Uzun zamandır Cuma gecelerinin sevilen eğlence programlarından olan Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak mı? Yayın akışında görünmeyen programın akıbeti ne? İşte ayrıntılar...
Magazin 26 Ocak 2018 - 09:33

Beyazıt Öztürk tarafından yıllardır devam eden Beyaz Show bu akşam yok mu? Kanal D’nin yayın akışında bir yerli dizi görünüyor.

Cuma geceleri izleyicisini ekrana kilitleyen Beyaz Show bu hafta Kanal D ekranlarında yok mu? sorusu artmaya başladı. Her hafta yeni konukları ağırlayan Beyaz Show bu hafta yok. Beyaz Show’un yayınlanmama nedeni ise henüz bilinmiyor. Onun yerine Arka Sokaklar Dizisi yayın akışında görünüyor.

beyaz show sözcü ile ilgili görsel sonucu

BEYAZ SHOW FİNAL Mİ YAPACAK?

İki haftada bit yayınlanan  Beyaz Show’un final yapacağı iddiaları da magazin gündeminde konuşuluyor.. 22 yıldır yayın hayatına devam eden Beyaz Show ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Açıklama yapıldığında magazin haberleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.