Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bizim Hikaye 19. son bölüm izle
Bizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bizim Hikaye 19. son bölüm izle
Bizim Hikaye 19. son bölüm Fox TV ekranlarında yayınlandı. Barış ve Filiz’in geçici mutlulukları Cemil’in gelişiyle yerle bir olmuştur. Filiz'in bundan sonraki hamlesini merak eden izleyiciler Bizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı! İşte Bizim Hikaye son bölüm özeti ve diğer detaylar...
Magazin 25 Ocak 2018 - 23:45

Bizim Hikaye, yabancı bir diziden Türkiye’ye uyarlandı. Dizinin başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan yer alıyor. Bir sıradışı ailenin hayatını konu alan dizi izleyicilerden tam not aldı. Filiz eve geri döner ancak onu bekleyen bir sürpriz vardır. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bizim Hikaye hakkında bilinmesi gerekenleri haberimizde derledik.

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Filiz istemeyerek de olsa Cemil'le birlikte mahalleye dönmek zorunda kalır. Filiz eve döndüğünde bir sürprizle karşılaşır; annesi artık eve dönmüştür ve gitmeye de niyetli değildir. Üstelik çocuklar da evdedir. Filiz çocukların dönüşüne sevinir fakat bir yandan da uzun zamandır ortalıkta olmayan annelerine çok kızgındır.

Barış ise mahallede kalarak Filiz'i ikna etme çabalarına devam eder. Mahalleye yerleştiğini ve hiçbir yere gitmeyeceğini kanıtlamak için farklı bir yol seçer. Bu durum Fikret ve Kiraz'ı mutlu ederken Filiz'in kafasını karıştırır. Cemil ise Barış'ın bu son hamlesiyle öfkeden deliye dönmüştür.

Hikmet'in başı Esra'nın sakladığı mektup yüzünden derttedir. Bir yandan Asım'ın Esra'ya zarar vermesini engellerken bir yandan da mektubu yazanın kendisi olduğunu gizleyebilecek midir? Rahmet ve Müjde ise gündelik işlerle biraz para kazanarak kendi ayakları üzerinden durmaya çalışmaktadır fakat onların işi de pek kolay değildir.

Tülay Ceylan'ı evlat edinme konusunu Tufan'a açmaya çalışır fakat geçmişiyle ilgili bir sorundan dolayı başı dertte olan Tufan'ın aklı Tülay'da değildir. Tufan bu beklenmedik sorunu çözmek için kimden yardım isteyecektir?

Şükran ise evin annesi olduğunu herkese göstermekte kararlıdır. Bu zamana kadar ev ve çocuklarla ilgili Filiz'in üstlendiği sorumlulukları üstlenmeye çalışır ve bu yüzden Filiz ve Şükran arasında tartışmalar yaşanır. Şükran kendisinin davranışlarını samimi bulmayan Filiz'i ve annelerinin dönüşüyle afallayan çocuklarını ikna edebilecek midir?

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN

 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:56 - 30.01.2018