Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 34. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 33. son bölüm izle!
Bizim Hikaye 34. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 33. son bölüm izle!
Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye 34. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda çocukların uyanmaması büyük bir paniğe neden oluyor! Filiz şimdi ne yapacak? İşte Bizim Hikaye 33. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair gelişmeler...
Magazin 16 Mayıs 2018 - 11:48

Bizim Hikaye 34. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Fox TV’nin sevilen dizisinin yeni tanıtımı geldi! Yeni tanıtımda evlat edinme konusu farklı bir boyuta gelirken çocukların da uykularından uyanamaması büyük paniğe yol açıyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve Bizim Hikaye 33. son bölüm izleme linki.

bizim-hikaye-34-2-1

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Servet ve Ömer'in birlikte bir işler çevirdiğini gören Barış, olan biteni ortaya çıkarmakta kararlıdır. Ömer bu işin içinden de sıyrılmanın bir yolunu bulacak mıdır? Barış, Filiz'i Ömer'den uzaklaşması için ikna etmeye çalışır fakat Filiz işini kaybetmek istemez. Bu durum Filiz ve Barış arasında çeşitli sorunların doğmasına neden olur.

Fikri, yanına Şeyma'yı da alıp Şükran'ı aramaya koyulur. Şükran'a önce Ömer mi yoksa Şeyma hanımın da yardımıyla Fikri mi ulaşabilecektir.

Herkes çocuk hizmetlerinden gelecek haberi heyecanla beklerken Aysel olaya el koymaya karar verir. Fikri'nin çaldığı parayı geri veremeyeceğini de anlayan Aysel onu affeder ama bu defa da oğlunda çok zor bir isteği vardır.

Tülay'ın hamile olduğunu öğrenen Tufan sevinçten havalara uçar. Bakmak zorunda kalacağı ailesi için daha çok para kazanmanın yollarını ararken başını belaya sokacaaktır

Çocuklar anneler gününde hem Aysel'e hem de Filiz'e tatlı bir sürpriz yaparak onları mutlu ederler. Hep birlikte Filiz'in anneler gününü kutlarken Şükran'la ilgili şoke edici haberler alırlar. Elibollar kendilerini yine karmaşık durumların içinde bulmak üzeredir…

bizim-hikaye-34-2-2

BİZİM HİKAYE 34. BÖLÜM 2. TANITIMI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.