Bela ‘geliyorum’ diyor! Bizim Hikaye 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bizim Hikaye 69. son bölüm izle)

Bizim Hikaye 69. Bölümü ile bu akşam seyirci karşına çıktı. Bizim Hikaye son bölümde; Filiz ve Barış eski günlerine geri dönüyor. Kafalarını toplamak için her şeyden uzaklaşan ikili Elibolların başlarına gelenlerden de habersizler. Mahalleye gelen yeni bir aile Elibolların canını okuyor. Rahmet'i dövüyorlar, Cemil de onlarla baş edemiyor. Akıllara bu sırada Fikri geliyor. Ama Fikri'nin de başı belada. Sahte dernek yüzünden hapse atılıyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Bizim Hikaye 69. Son Bölümde yaşananlar...

Bela ‘geliyorum’ diyor! Bizim Hikaye 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bizim Hikaye 69. son bölüm izle)

BİZİM HİKAYE 70. BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

 


Bizim Hikaye 69. Son Bölümü ile FOX TV'de ekrana geldi. Bizim Hikaye son bölümde; Filiz kocasının masum olduğunu öğreniyor. Ona ne kadar haksızlık ettiğini anlayan Filiz için gönül alma zaman geliyor. Tabi Barış çok kırgın ve bu hiç de kolay olmayacak. Ama Filiz’in de pes etmeye niyeti yok. Hasta olarak Barış’ın hastanesinden randevu alıyor ve bebeğinin cinsiyetini öğrenmek istediğini söylüyor. Barış ve Filiz bu duygusal anlarda bebeklerinin kız olduğunu öğrenirken aralarındaki buzları da eritiyorlar. Bu mutlu an baş başa kalma arzusu ile taçlanıyor. Ama Filiz ve Barış’ın ortadan kaybolması gelen felaketin kıyamete dönüşmesine sebep oluyor. Peki Bizim Hikaye 69. Son bölümde başka neler yaşandı? 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 69. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Restoranda işler çok aksi giderken, Neslihan’ın gelişi Filiz’in öfkesini arttırıyor. Rahmet kendini tutamayıp Barış ile Neslihan’ı otele girerken gördüğünü söylüyor. Barış şok içinde olanları anlamaya çalışıyor. Ancak Barış’ın haklı olduğu ortaya çıkıyor ve Filiz çok utanıyor. Kocasını kendini affettirmek isteyen Filiz hiçbir fırsatı kaçırmak istemiyor. Hastaneye elinde çiçeklerle giden Filiz sonunda randevu olup Barış’a hasta da oluyor. Bu bu ziyaret içinde bir de sürpriz barındırıyor. Çünkü Filiz bebeğinin cinsiyetini öğrenmek istiyor. Barış, karısını ultrasona alıyor ve bebeğin cinsiyetini beraber öğreniyorlar. Barış bebeklerinin kız olacağını söylüyor ve sevinçle karısına sarılıyor. Sonunda aralarındaki buzlar eriyor ve küçük bir kaçamak yapmaya karar veriyorlar. Ancak bu baş başa kalma arzusu onlar için gerçek olsa da dışarı da adeta kıyametler kopuyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

ELİBOLLARIN BAŞI DERTTE

Elibolların satılan evlerinin yeni sahipleri geliyor ve kavga çıkıyor. Çiçek, Cemil, Ferda, Tufan ve Minibollar Filiz'le Barış'ı rahatsız etmeden mahalleye çöken beladan kurtulmak için mücadele etmeye başlıyor ama başarılı olamıyorlar. Rahmet sokaktaki gençlerden dayak yiyor. Çiçek ve Fiko çocuk parkından kovuluyor. Çiçek çocukların anneleri ile tartışıyor. Çaresiz şekilde evde yaralarını sardıkları anda çözüm Fiko’dan geliyor. Fiko onların üzerine dünyanın en belalı adamını salmak istiyor. Tabi ki de babası Fikri Elibol. Bu sırada Fikri de Ersin ile beraber tutuklanıyor. Okulda düzenledikleri sahte kermes sonunda başlarını yakıyor. Fikri’yi hapisten kaçırma planları yapıyorlar. Filiz ve Barış dünyadan habersizken çok yanlış bir karar veriyorlar.