Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma 23. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadir ve Zeynep için kritik an! (Çarpışma 22. son bölüm izle)
Çarpışma 23. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadir ve Zeynep için kritik an! (Çarpışma 22. son bölüm izle)
Çarpışma 22. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Kadir, annesin ölümüyle derinden sarsılıyor. Zeynep’i kaçıran Cansız ona kurtulması için 24 saat süre veriyor ve Kadir’i arayarak sevdiği kadını bu süre zarfında bulamamaksa paramparça olacağını söylüyor. Kerem, Kadir’e giderek Cemre’nin kaçırılmış olabileceğini söylüyor. Bu arada Cansız Selim’e verdiği sözü yerine getirmek için adamlarına Cemre’yi bulup getirme talimatı veriyor. Bu anlara tanık olan Belma, Cemre’nin getirildiği yeri Kadir’e bildiriyor. Kadir, Veli ve Kerem, Cansız’ın Zeynep’i ve Cemre’yi alıkoyduğu mekanına geliyor. Aralarında çatışma çıkıyor ve Cemre ağır yaralanıyor. Peki Çarpışma son bölümde başka neler yaşandı? Çarpışma 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz...
Sozcu.com.tr
Magazin 16 Mayıs 2019 - 22:36

Çarpışma Show TV'de bu akşam 22. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Çarpışma son bölümde; Annesi Asiye'nin gözlerinin önünde Cansız tarafından öldürülmesi Kadir'i büyük bir şoka sokuyor. Ancak ikinci şoku Zeynep'in Cansız tarafından kaçırıldığını öğrendiğinde yaşıyor. Cansız Zeynep'i kurtarabilmesi için Kadir'e 24 saat süre veriyor ve onu bulamazsa Zeynep'in paramparça olacağını söylüyor. Veli'yi de arayan Cansız, ondan kendisine bir kaçış planı hazırlamasını aksi takdirde Zeynep'in öleceğini söylüyor. Kerem Kadir'e gidererek Cemre'nin Cemre'nin kaçırılma ihtimali olduğunu söyleyerek yardım istiyor. Kadir de Veli'yi arayarak Demir'in izini bulmak için yardım istiyor. Cemre'yi kurtarmak isteyen Kadir, Kerem ve Veli çatışmak zorunda kalıyor ve bu çatışmada Cemre vurulurken, Kadir için Zeynep'i kurtarabilmesi için çok az bir zamanı vardır. Çarpışma 23. yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Çarpışma son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

ÇARPIŞMA 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 22. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir, Haydar ve ekibi ile Cansız ve adamları arasında büyük bir çatışma yaşanıyor. Bu sırada Kadir'i gizlice takip eden Veli bir binanın çatısına çıkarak silahını kurar. Cansız'ı öldürmek için silahını ateşler ancak Cansız bu ölüm çemberinden de kaçmayı başarır.

KADİR CANSIZ'IN BABASI OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Kadir, önemli bir istihbarat bilgisiyle Cansız'ın birlikte çalıştığı iki adamını takibe alır. Kadir ve Cansız birbirlerine karşılıklı olarak oyunlar kurarken, Kadir sonunda aklını kurcalayan büyük soru işaretinin cevabını bulur. Cansız'ın babası olduğunu öğrenen Kadir onunla tekrar karşı karşıya gelir ve aralarında büyük bir yüzleşme yaşanır.

DEMİR İNTİKAM PEŞİNDE!

Yaşanan son olaylardan sonra her şeyini kaybeden Demir, Cemre'den intikam almak için Meral'den yardım ister. Ancak Meral Demir'in niyetini anlar ve onun oyununa gelmez. Demir'in teklifini Kerem'e anlatır. Demir geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir silah zoruyla Cemre'yi alıkoyar.

KADİR'İN ANNE ACISI!

Kadir, Cansız'ı alt ettiğini düşündüğü sırada Cansız'ın adamı annesi Asiye'nin başına silah dayamış şekilde yanlarına gelir. Kadir, annesine dokunulmaması şartı ile silahını bırakır. Veli'den de Cansız'ı öldürmemesi konusunda söz alır. Ancak Cansız sözünü tutmaz ve Asiye'yi Kadir'in gözleri önünde öldürür. Kadir annesinin ölümüyle şoke olurken büyük bir acı daha yaşar.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

ZEYNEP DE CANSIZ'IN ELİNDE

Kadir annesinin ölümünden sonra bir şok daha yaşar. Cansız Asiye ile birlikte Zeynep'i de kaçırmıştır. Zeynep Cansız'ın sözlerinden ölüm tehdidi altında olduğunu hisseder.

KADİR'E ZEYNEP'İ BULMASI İÇİN 24 SAAT SÜRE

Zeynep, Cansız'ın adamları tarafından onun yanına getirilir. Cansız, Zeynep'e “şimdi seni sevenlerin fedakarlık yapma vakti geldi. 24 saatin var. Acaba sen ölürsen hangisi yaşar. Yani hangisi seni daha çok seviyormuş öğrenelim” diyor. Bu arada Cansız Kadir'i de arar. Zeynep'i kurtarabilmesi için 24 saat olduğunu Ve bu zaman zarfında Zeynep'i bulamazsa sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Ardından da Kadir'e “Tarih babalarla oğulların nefreti ile dolu. Bakalım hangimizin ki kazanacak Yusuf” der.

Son güncelleme: 01:14 - 04.06.2019