Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’ın Ankara çıkarması
Cem Yılmaz’ın Ankara çıkarması
Oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz'ın senaristliğini ve başrolünü üstlendiği "Arifv216"nın Ankara’da oyuncularla buluşma etkinliği geçtiğimiz Cumartesi günü, Cepa Alışveriş Merkezinde gerçekleştirildi.
Magazin 9 Ocak 2018 - 11:27

Gala öncesinde Cem Yılmaz filmin oyuncu kadrosundan Ozan Güven, Zafer Algöz ve Can Yılmaz ile basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yılmaz, Ankara galasına ‘adam adama’ geldiklerini söyleyerek, “Filmimizin güzel kızları da bizimleydi ama kısmet. Ankara’da askerliğimiz geçtiği için demek ki toprak öyle çekti bizi” esprisini yaptı. 5 Ocak’ta vizyona giren filme 7’den 70’e tüm vatandaşların ilgi göstermesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Yılmaz, “Uzun zamandır uğraştığımız bir işti, çok da güzel netice verdi” dedi.

“ÇOK İZLENMEYİ HERKES İSTER”

Cem Yılmaz, basın mensuplarının Türk sinemasında özellikle son dönemde komedi filmlerinin yıldızının parlamasını nasıl değerlendirdiğini sorması üzerine, “Yeni sezon güzel başladı. Sadece komedi filmleri de değil. Bazen seyirci bir şeyleri yoğun olarak tercih ediyor. Bu sezon şanslı bir şey oldu, yalnızca gençlere ya da yalnızca orta yaşa hitap eden değil de daha kapsayıcı filmler çok güzel iş yaptı. Mesela ‘Ayla’, ‘Aile Arasında’ gibi… Yani biz de onların peşinden aynı tonda bir seyirciye hitap ediyoruz aslında. Çok güzel bu.” değerlendirmesinde bulundu. Filmin şu ana kadar kaç kişi tarafından izlendiğinin sorulması üzerine de Yılmaz, “Çok izlenmiş. Herkes filminin izlenmesini ister ama aynı zamanda beğenilmesini de ister. İyi gidiyor maşallah, nazar değmesin” ifadelerini kullandı.

“MUHTEŞEM BİR FİLM YAPTIĞIMIZA İNANIYORUM”

Sanatçı Zafer Algöz ise “Başkente selam olsun. Ankara’yı çok seviyorum. Çünkü devlet konservatuarını burada okudum, çok kıymetli dostlarım, arkadaşlarım var. Sizler de benim dostlarım, arkadaşlarım, kardeşlerimsiniz. Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. El birliğiyle aylarca süren bir maratondan sonra muhteşem bir film yaptığımıza inanıyorum. Yani bu konuda tevazu gösteremeyeceğim. Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş, belki de uzun yıllar kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği muhteşem bir film yaptık.” dedi. Algöz, filmi izlemeye gelen herkese teşekkür etti.