Diriliş Ertuğrul 145. yeni bölüm fragmanında sırlar ortaya çıkıyor! (Diriliş Ertuğrul 144. son bölüm izle)

Diriliş Ertuğrul dizisi 144. Son bölümü ile TRT1’de ekrana gelmesinin ardından son bölüm kadar Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı da merak ediliyor. Son bölümde; düşmanları birleşerek Ertuğrul'u yok etmek isterken Ertuğrul hepsini tek hamlede yok etmeye hazırlanıyor. Ertuğrul sonunda Dragos'u yakalıyor. Albastı, Dragos'un yakalandığını duyunca büyük panik yaşayıp onu öldürmek istiyor. Ertuğrul yakaladığı Dragos'u halkın içine çıkarıp, adalet zamanının geldiğini ilan ediyor. Oyuncu kadrosunda Engin Altandüzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul son bölümde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 144. Son Bölüm izleme linki ve 145. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

Diriliş Ertuğrul 145. yeni bölüm fragmanında sırlar ortaya çıkıyor! (Diriliş Ertuğrul 144. son bölüm izle)

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

 

Diriliş Ertuğrul 144. Son bölümü bu akşam ekrana geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Ertuğrul Bamsı için harekete geçiyor. Bamsı’nın canının tehlikede olduğunu bilen Ertuğrul onun yardımına koşuyor. Alıncak ile bir kez daha karşılaşan Ertuğrul, Dragos’u yakalıyor. Albastı Dragos’un yakalandığını duyunca büyük panik yaşıyor. İlbilge de Zangoçun Dragos olduğunu öğrenince geçmişte ona oynadığı oyunları anlıyor. Ertuğrul adalet zamanı geldiğini söyleyerek Dragos’u meydana çıkarıyor. Diriliş Ertuğrul 145. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan yaratan 144. son bölümde başka neler yaşandı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul’un hedefinde Albastı ve Dragos var. Turgut Alp Ertuğrul’un yönlendirmesiyle Albastı’nın peşine düşüyor. Albastı onları tuzağa düşürdüğünü sanırken Ertuğrul Alıncak’ın kaçtığını öğreniyor. Albastı, Ertuğrul’un Alıncak’ı konuşturmasından o kadar çok korkuyor ki onun ölüm fermanını veriyor. Ertuğrul Alıncak’ın yanındaki alplerin baygın olduğunu görüyor. Mercan’ı kendine getiren Ertuğrul Alıncak’ı kaçıranın Bamsı olduğunu öğreniyor. Bamsı oğlu için Alıncak’ı kaçırıyor. Bamsı Alıncak’ı alıp Dragos’a vermeyi planlıyor. Bamsı Dragos’u beklerken etrafı askerlerle çevriliyor.

Dragos kimliği açık şekilde Bamsı’nın karşısına çıkıyor. Albastı Dragos’u görünce büyük bir şok yaşıyor. Bamsı’nın gözü ise oğlundan başka bir şey görmüyor. Dragos, Ertuğrul’u Albastı ile beraber yok edeceklerini söylüyor. Bamsı, Albastı’nın öldüğünü sanıyor. Bamsı o anda hata yaptığını anlıyor. Ertuğrul Bamsı’nın canından endişe ediyor. Alıncak umurunda bile olmayan Ertuğrul Bamsı için harekete geçiyor.Basmı oğlunu alıyor ama Dragos Ertuğrul’un tahmin ettiği gibi Bamsı’yı öldürmeyi kafasına koymuştur. Dragos, Ertuğrul’a Bamsı ile oğlunun kellesini yollamak istiyor. Bamsı Dragos ve adamlarına karşı savaşmak istiyor ama o kadar kalabalıklar ki elinden bir şey gelmiyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE

ERTUĞRUL DRAGOS’U YAKALIYOR

Ertuğrul, Turgut’a gidip Bamsı’nın tuzağa düşürüldüğünü söylüyor. Birlikte Bamsı’yı bulmaya gidiyorlar. Ertuğrul ve Alpleri Alıncak ile bir kez daha karşılaşıyor. Ertuğrul Dragos ile de karşılaşmış oluyor. Dragos’u ve adamlarını perişan eden Ertuğrul Dragos’u zindana attırıyor. Obada herkes, İlbilge dahil zangoçun Dragos olduğunu öğreniyor. Dragos’un yakalanması Beybolat’ı çok tedirgin ediyor. Hatta zindana gidip onu öldürmek istiyor. Ertuğrul Dragos’u sürüyerek meydana çıkarıyor. Halktan büyük tepki alan Dragos idam edilmek üzere meydanda durduruluyor. Ertuğrul günün adalet günü olduğunu söylüyor.

Diriliş Ertuğrul, Kuzgun ve Sen Anlat Karadeniz reyting rekabeti… İlginizi Çekebilir Diriliş Ertuğrul, Kuzgun ve Sen Anlat Karadeniz reyting rekabeti…
Loading...