Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları kimler? Diriliş Ertuğrul’a hangi yeni oyuncular katıldı?
Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları kimler? Diriliş Ertuğrul’a hangi yeni oyuncular katıldı?
Uzun soluklu dizi Diriliş Ertuğrul'da her sezon yeni katılan oyuncular dikkat çekiyor. Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları kimler? Gelinen dönemin etkisiyle yeni isimler Diriliş Ertuğrul kadrosuna dahil oldu. Osman Gazi'nin çocukluğunu canlandıran Emre Üçtepe, Beybolat Bey karakterini canlandıran Ali Ersan Duru gibi isimler izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte Diriliş Ertuğrul'a yeni katılan oyuncular...
Magazin 2 Ocak 2019 - 11:49

Diriliş Ertuğrul oyuncuları izleyiciler tarafından özellikle dizinin yayınladığı günlerde merakla araştırılıyor. Diriliş Ertuğrul’da hangi isimler rol alıyor? Diriliş Ertuğrul 5. sezon itibariyle yeni yüzler kadroya eklendi. Osman Gazi’nin çocukluğunu canlandıran Emre Üçtepe, Beybolat Bey karakterini canlandıran Ali Ersan Duru gibi isimler bu sezon merak edilen isimlerden. İşte Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’A YENİ KATILAN OYUNCULAR KİMLER?

ALBASTI BEYBOLAT BEY – ALİ ERSAN DURU KİMDİR? 

19 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelen oyuncu an itibarıyla 34 yaşındadır. Oyuncu olmaya on sekiz yaşındayken karar vermiştir. Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü'nden mezun olmuştur. Aynı dönem içinde amatör tiyatrolarda görev alarak oyunculuk hayatına atılmıştır. Öncelikle Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile çalışmaya başlamış 2008'de ise Diyalog Sanat'ta ilk oyunculuk eğitimini almıştır.

Ardından Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları'na katılan oyuncu üç yıllık bir tiyatro eğitimi almıştır… Başarılı oyuncu günümüze dek pek çok dizide kendisini göstermiştir.

44814770_366910287213004_172200129272763818_n

 

SIRMA HATUN – ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?

Öykü Çelik 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Öykü Çelik, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okurken bir trafik kazası geçirdi ve devamsızlıktan dolayı okuldan ayrılmak zorunda kaldı. 1,70 boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan Öykü Çelik, Tümay Özokur ajansıyla çalışmaktadır. Çok iyi derecede İngilizce bilen Öykü Çelik, dizi ve sinema filmlerinde oynamanın dışında buz Pateni, Futbol, Kayak, Roller Skate gibi spor dallarına merakı ve ilgisi vardır.

/


OSMAN BEY –
 EMRE ÜÇTEPE KİMDİR?

Diriliş Ertuğrul’dan önce de oyunculuk deneyimi bulunan Emre Üçtepe, Başarmalısın adlı filmde Naci karakterine hayat vermişti. Tokat Yeşilyurt doğumlu olan Emre Üçtepe, ortaokul öğrencisidir. Diriliş Ertuğrul dizisinde, Ertuğrul Bey'in küçük oğlu Osman'ın çocukluğunu canlandıracak.

/

OĞUZ ALP – OĞUZHAN YARIMAY KİMDİR?

Oğuzhan Yarımay nisan 1992 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve lise eğitimi için İngiltereye gitmiştir. İstanbul Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Oğuzhan Yarımay 2016 yılında Savaşçı dizisi ile sanat hayatına adım atmıştır. Oğuzhan Yarımay Diriliş Ertuğrul dizisinde Oğuz Alp karakterine hayat vermektedir.

NEA – MELİS NAZ ÖZTAŞ KİMDİR?

Şubat 2007 doğumlu olan Melis Naz Öztaş 12 yaşındadır. Melis Naz Öztaş’ın ilk oyunculuk deneyimi Diriliş Ertuğrul dizisi olacak.