Sözcü Plus Giriş

Sanem, gözyaşlarına boğuluyor! İşte Erkenci Kuş 13. yeni bölüm 2. fragman…

Ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş'un 13. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak? Sanem ile Can aşkı ilk savaşını veriyor. Sanem yağmurdan kaçarken doluya tutuluyor ve gözyaşlarına teslim oluyor. Polen ile Can ayrılığı ekip tarafından alkışlarla karşılanıyor. Ancak Can'ın "savaşı sen kazandın" sözleri sert rüzgarlar estiriyor. Yeni fragman Sanem'in gözyaşları ve Can'a yazdığı duygusal mesajla bitiyor.İşte Erkenci Kuş 13. yeni bölüm 2. fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:08, 27/09/2018
Sanem, gözyaşlarına boğuluyor! İşte Erkenci Kuş 13. yeni bölüm 2. fragman…

Erkenci Kuş, yeni bölümleri ile Star TV’de her cumartesi günü ekrana geliyor. Yayınlanan 13. bölüm 2.fragmanda Sanem aşkını gizleyemeyecek noktaya geliyor. Söylediği yalanlar onu korkutsa da Can’a karşı koyamıyor. Sanem, Can’a olan aşkını ilan etmişti. Sanem’in şaşkınlıkları devam ediyor. Can ile başbaşa kalınca saçmalamaya başlıyor. Can ile Sanem aşkı yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. İşte Erkenci Kuş 13. yeni bölüm 2. fragmanı…

ERKENCİ KUŞ 13. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI


ERKENCİ KUŞ 12. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sanem, Albatros'un Can olduğunu öğrenir, heyecandan eli ayağına dolanır. İşte aşk dolu sahneler böyle başlar. Can ve Sanem çok mutludur. Sanem masallarda okuduğu aşkına sonunda kavuşur. Can, Aziz kaptanı arayarak mutluluğunu onunla paylaşır.  Sanem ilk Osman'a anlatır. Öpüşme anının heyecanını atamamaktadır. Ancak söylediği yalanlar yüzünden endişeye kapılır.  Bir de Polen vardır. Sanem gelgitler yaşar. Can ona aşıksa söylediği yalanları düşünür. Ama Can'dan da zihninde bir türlü vazgeçemez.

AYHAN'DAN CEYCEY'E: AŞKIN KARŞILIKSIZ

Ayhan, Ceycey'e aşkının karşılıksız olduğunu söyler. Ceycey apar topar kalkar, Ayhan yaşam koçluğu olayının devam edip edemeyeceğini merak eder.

ERKENCİ KUŞ 12. BÖLÜM İZLE

CAN İLE SANEM'İN AŞKI FİLİZLENİR

Can eve döndüğünde Polen'in mektubunu bulur. Polen ‘denedim olmadı' diyerek evi terk etmiştir. Can arar ama telefonu açan olmaz. Öte yandan Sanem, Ayhan'a gece yaşananları anlatır, Mevkibe kızının hayallere kapılmasında endişe eder.  Ayhan'ın ağzını arar ama ondan da bir şey öğrenemez.

Sanem, Albatros'a hazırlığı soruları Can'a yöneltir. Çünkü kafası o kadar karışıktır ki bir türlü ne yapacağına karar veremez.

Can bir sonraki seviyeye geçmek için sabırsızlanır, Sanem ile baş başa kalmak istediğini söyler. Ama Sanem şimdilik kaçak dövüşmektedir.

FOTOĞRAF ÇEKİMİNDE KAOS VAR
 
Osman'a yeni bir rol teklifi gelir. Deren, Sanem'e söyler. operadaki organik içecek markasının fotoğraf çekimlerinin baş kahramanı Osman olur. Deren ayrıcı sahte Sanem Osman aşkından şüphelenir. Can'la ilgili uyarıda bulunur.

Fotoğraf çekimlerine başlanır ve Aylin ile Deren yine çatışır. Sanem mutlu haberi Osman'a verir ve Osman çekimden haberdar olur.

Aylin, Emre'ye iyice sarar Çünkü Deren'i kafasına takmıştır. Emre uyarısını yapar ama Aylin'in dinlemeye niyeti yoktur. Çekim öncesi aksaklıklar yaşanır. Aylin çok mutludur ama Deren hızlı çözümleri ile durumu kurtarır.

Çekimlerde kullanılacak fotoğraf makinesini Sanem kırar. Herkesi telaş sarar. Can makinanın kırıldığını öğrenir. Sanem ağlaya ağlaya durumu anlatır. Can makineyi tamir edeceğini söyler ve çekimler bu sayede iptal edilmez.

Leyla'nın Emre'ye kızgınlığı bitmez. Emre özür diler ve sözünü tutacağını söyler. Leyla belli etmese de çok kırılmıştır

Can ile Sanem çekimlere gitmeden önce Can'ın evine uğrar. Sanem o sırada Polen'in gittiğini öğrenir. Evde  Sanem'i bekleyen bir sürpriz vardır. Bahçede kurulmuş romantik bir masa… Sanem Polen'le ilgili kafasına takılan soruları sorar. Can ise net cevapları ve sürprizleri ile Sanem'i büyülemeye devam eder. Peki Sanem, söylediği yalanları ne yapacak?

Yayınlanma Tarihi:17:27,