Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Can’ın başında yeni bela var! (Erkenci Kuş 26. son bölüm izle)
Erkenci Kuş 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Can’ın başında yeni bela var! (Erkenci Kuş 26. son bölüm izle)
Erkenci Kuş 26. son bölümü yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi son bölümde; Fabbri, Can’ı çok ağır suçlamalarla gözaltına aldırıyor. Emre yaşananlardan kendini sorumlu tutuyor. Sanem sevgilisini kurtarmak için Fabbri’ye kokusunu veriyor. Bu hamlesi Fabbri’nin şikayeti geri almasını sağlıyor ama Fabbri’nin yeni planına engel olamıyor. Ayrıca mahalleye gizemli bir kadın geliyor. Sanem bu kadına karşı kırdığı potları çok sonradan anlayacak. İşte son bölümde yaşananlar ve 26. bölüm izleme linki
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Aralık 2018 - 21:59

Erkenci Kuş 26. son bölümü ile bu akşam Star TV'de yayınlandı. Son bölümde; Can'ın gözaltına alınması ile Sanem yeni bir sınavdan geçiyor. Sanem sevgilisini kurtarmayı başarıyor. Fabbri şikayetini geri alsa da hisselerini Aylin'e devrederek ajansta büyük olay yaratıyor. Ayrıca mahalleye yabancı bir kadın geliyor. Sanem bu kadınla büyük kavga ediyor. İkinci karşılaşmaları ise Can'ın evinde oluyor. Sanem gerçeği öğrenince çok utanıyor. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu? Erkenci Kuş 26. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

ERKENCİ KUŞ 27. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 26. BÖLÜM İZLEME LİNKİ…

Fabbri Can'dan şikayetçi oluyor. Polisler gelip Can'ı gözaltına alıyor. Sanem de onunla beraber gidiyor. Emre hemen avukata haber veriyor. Fabbri, darp, haneye tecavüz, adam yaralama gibi şikayetler de bulunuyor. Fabbri ile Aylin zafer çığlıkları atıyor. Emre olanlardan kendini sorumlu tutuyor. Fabbri'yi arıyor. Telefonu açmayınca da Aylin'i arıyor. Aylin hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranıyor. Aylin çok sakin bir şekilde Can için bir şeyler yapmaya çalışacağını söylüyor. Emre çok öfkeli.

80086

CAN NEZARETTE

Can'ı nezarethanede gören Sanem ağlayarak ‘ne olacak' diye soruyor. Can, Sanem'in endişelenmesini istemiyor. Sanem, Can'dan özür diliyor ama Can mutsuz olarak Fabbri'yi sevindirmeyeceğini söylüyor. Ayrıca Can, Sanem'in ajansa gitmesini istiyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE

SANEM CAN'I KURTARIYOR AMA AYLİN AJANSA BELA OLUYOR

Sanem sevgilisini kurtarmak için harekete geçiyor. Fabbri'nin şikayetini geri çekmesi için ona kendi kokusunu hazırlıyor. Sanem hazırladığı kokuyu Fabbri'ye veriyor ve şikayetini geri almasını sağlıyor. Ancak Aylin ile Fabbri'nin yeni bir planı var. Fabbri hisselerini Aylin'e devrediyor. Aylin Can ve Emre'nin başına bela olmak için çok iyi bir koz elde ediyor. Aylin aldığı hisse gücü ile ajansa ilk ziyaretini de gerçekleştiriyor.

80091

MAHALLEDE SÜRPRİZ İSİM

Mahalleye gizemli bir kadın geliyor. Gelir gelmez de mahalleyi birbirine katıyor. Sanem sokak hayvanları için konan mama kabına vururken gördüğü bu kadınla şiddetli bir kavganın içine giriyor. Sanem bu kadınla bir kez daha karşılaşıyor. Üstelik Can'ın evinde. Sanem görür görmez kadını azarlamaya başlıyor. Acaba bu kadın kim?

Son güncelleme: 09:50 - 26.02.2019