Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı geldi! EDHO’da kritik oylama

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. son bölümünde; İçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Her Salı ATV ekranlarında yayınlanan dizi en çok izlenen dizilerden biri. İşte EDHO 134. son bölüm izle...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölüm fragmanı geldi! EDHO’da kritik oylama

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 135. YENİ FRAGMAN GELDİ


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm fragmanı merakla bekleniyor ancak EDHO 135. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Alparslan “Hızır amcamı içeride, İlyas amcamı dışarıda bitirecekler!” diyor. Her bölümü ile heyecanlı anlar yaşatan EDHO dizisinin başrolünde usta oyuncu Oktay Kaynarca yer alıyor. EDHO 135. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili merak edilenler…

EDHO 134. SON BÖLÜM İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 134. SON BÖLÜM ÖZETİ

Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman’a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır.

Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir. Alparslan, Ferman’ın ortaya atılmasının, Mesut’un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da… Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır’ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer.

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman’ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet’in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet’in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır.

İşte reyting yarışının galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi

 

EDHO oyuncusu Ozan Akbaba kimdir? İlginizi Çekebilir EDHO oyuncusu Ozan Akbaba kimdir?