Farah Zeynep Abdullah’ın kilo haberi isyanı

Farah Zeynep Abdullah, kilo aldığı yönünde yapılan haberleri ti'ye alarak bir video çekti. Filtreli videosunu Instagram'dan paylaşan oyuncu, "Sıkılmadınız mı insanların orasından, burasından konuşmaktan?" dedi.

Farah Zeynep Abdullah’ın kilo haberi isyanı

Son olarak ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde ‘İnci’ karakterine hayat veren, bugünlerde ‘Bergen’ filmi üzerinde çalışan Farah Zeynep Abdullah, “Ünlü oyuncu kilo aldı” haberlerini ti’ye aldı.

Yüzünü şişman gösteren bir filtre kullanan oyuncu, yayınladığı videoda, “Bugün çok önemli bir haber okudum. Bunu hepinizle paylaşmak istiyorum. Duymayanlar da duysun. Bütün dünya için önemli olduğunu düşünüyorum, Türkiye için özellikle… ‘Farah kilo almış, Farah kilolarıyla şoke etti. Farah sen ne yaptın?’ gibi başlıklar durumun ne kadar feci olduğunu gösteriyor. Sadece küçük bir şey düşündüm. Sıkılmadınız mı insanların orasından, burasından konuşmaktan? Kime ne, kimin kilosundan?” şeklinde konuştu.

Öte yandan Serenay Sarıkaya, geçen aylarda sosyal medya hesabından zamanlaması uymadığı için ‘Bergen’ filminde yer alamayacağını açıklamıştı. Sarıkaya’nın yoğunluğu nedeniyle rol almadığı projede Farah Zeynep Abdullah başrolü kapmıştı.

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay'ın, yaratıcı yapımcılığını ve yapımcılığını Mine Şengöz'ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı film, 2022’de sinemaseverlerle buluşacak.

OKUMA PROVALARINDAN İLK FOTOĞRAFLAR

Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran’ın başrolleri paylaşacağı filmde, ayrıca Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin gibi değerli oyuncular yer alacak.

Filmin okuma provalarından ilk fotoğraflar da paylaşıldı.

Bergen'in katili Halis Serbest: Kimse beni rezil edemez İlginizi Çekebilir Bergen'in katili Halis Serbest: Kimse beni rezil edemez