Fi Çi dizisi 6. yeni bölümü ne zaman? Fi Çi ne zaman yayınlanacak?

Milyonlarca kişi tarafından izlenerek tıklanma rekorları kıran Fi Çinin son bölümü ile ilgili olarak Puhu TV'den bir açıklama yapıldı. Fi Çi 6. bölüm ne zaman yayınlanacak? Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi son olarak 15 Aralık'ta izleyenleriyle buluşmuştu. Dizinin yayınlanacak son, yani 6. bölümü ile ilgili yeni açıklama haberimizde...

Fi Çi dizisi 6. yeni bölümü ne zaman? Fi Çi ne zaman yayınlanacak?

Fi Çi hayranları yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye soruyor. Fi Çi dizisinin yeni bölüm tarihi belli oldu. Dizinin yeni bölümleri Cuma günleri yayınlanıyordu.  Puhu Tv, Fi yeni sezon 6. bölüm tarihini sosyal medya üzerinden duyurdu. İşte Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Çi'nin yeni bölümü ile ilgili bu hafta yapılan açıklama ve dizinin yayın tarihi için yapılan son paylaşım…

fici6-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Can, Duru sayesinde, yaklaşan tehlikenin farkına vardı. Özge final vuruşuna hazırlanırken Can'ın devreye girmesi, olayların seyrini değiştir. Deniz'in sürpriz evliliğe verdiği beklenmedik tepki ise müzikal cephede işlerin karışmasına yol açtı.


FETTAHOĞLU DİZİDEN AYRILMIŞTI

Azra Kohen'in çok satan ‘Fi Çi Pi’ kitap üçlemesinden uyarlanan ve cesur sahneleriyle ilgi uyandıran ‘Fi’nin yeni sezonu Çi'nin son bölümünde Can Manay'ın eski sevgilisi Billur’u canlandıran oyuncu Nur Fettahoğlu, 5’inci bölümde senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı.

fici6-2

Bakışların ardındaki gerçekler… #FiÇi5 şimdi puhutv’de. @ayyapim @fidizisi

(@fidizisi)’in paylaştığı bir gönderi ()

İŞTE YENİ BÖLÜM TARİHİ

Yapılan açıklamayla Fi Çi’nin 6. bölümünün 27 Aralık’ta yayınlanacağı belirtildi.

fici6-3 Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi 2. sezon 5. bölüm puhutv izle! İlginizi Çekebilir Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi 2. sezon 5. bölüm puhutv izle!