Game of Thrones’un yıldızından ‘iğrenç’ itiraf!

Game of Thrones dizisinde Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, rolünün gerçekçi olması için dizinin beşinci sezonu boyunca saçlarını yıkamasına izin verilmediğini itiraf etti.

Game of Thrones’un yıldızından ‘iğrenç’ itiraf!

Game of Thrones dizisinde Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, dizi boyunca hiç saçlarını yıkamadığını itiraf etti…

“BU GERÇEKTEN İĞRENÇTİ”

InStyle dergisine konuşan 22 yaşındaki İngiliz oyuncu, “Beşinci sezon boyunca benden saçlarımı yıkamamamı istediler. Bu gerçekten iğrençti” dedi.

“İlk sezonlarda saçımı yıkamama izin veriliyordu, çünkü o sezonlarda aristokrat bir genç kızdım” diyen Turner, saçının yağlandığı zamanları çok kötü olarak tanımladı.

Yayın tarihi belli oldu! Game of Thrones'tan tüyleri diken diken eden fragman! İlginizi Çekebilir Yayın tarihi belli oldu! Game of Thrones'tan tüyleri diken diken eden fragman!

Game of Thrones'ta yapay kar yağdırılan sahnelerde, kar makinesinesinde çıkan sahte kar parçalarının saçına yapıştığı zamanlarda da bu durumdan hiç hoşlanmadığını belirtti.

PERUK TAKILARAK SAÇININ YIKANMASINA İZİN VERİLMİŞ

Ünlü oyuncu rahatsızlığını dile getirmesinin ardından saçını yıkamasına izin verilerek peruk taktığını anlattı.

Richard Plepler, Game of Thrones'un 8. sezonu hakkında açıklama yaptı İlginizi Çekebilir Richard Plepler, Game of Thrones'un 8. sezonu hakkında açıklama yaptı

Öte yandan sekizinci ve final sezonu için geri sayımın başladığı Game of Thrones dizisinin 14 Nisan'da başlayacağı duyuruldu.