Sözcü Plus Giriş

Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye kararını açıkladı

O Ses Türkiye programının jüri koltuğunda yaklaşık beş senedir oturan şarkıcı Gökhan Özoğuz'dan hayranlarını üzecek açıklama.

null
Güncellenme: 11:14, 08/08/2018
Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye kararını açıkladı

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezona Beyazıt Öztürk’ün katılımıyla başlayacağını duyurmuş ve herkesi heyecanlandırmıştı. Herkes bu Beyazıt ismiyle heyecanlanırken programda beş yıldır jüri koltuğunda oturan Gökhan Özoğuz’dan üzücü haber geldi.

ÖZOĞUZ: “KONSERLERİME AĞILIK VERECEĞİM”
Sezon başlamadan önce programdan ayrılacağı konuşulan ancak bu dedikoduları doğrulamayan Özoğuz, O Ses Türkiyei’nin başlamasına kısa süre kala kararını açıkladı. Albüm çalışmalarına ve konserlerine ağırlık vereceğini söyleyen Özoğuz, bu yüzden program kadrosunda olmayacağını açıkladı. İşte Gökhan Özoğuz’un o açıklaması:

gokhan-ozguz-icİlginizi ÇekebilirGökhan Özoğuz, Karagümrük'teki evini satışa çıkardıGökhan Özoğuz, Karagümrük'teki evini satışa çıkardı

 

İlginizi ÇekebilirGökhan Özoğuz, 'O Ses Türkiye'den ayrılıyor iddialarına son noktayı koyduGökhan Özoğuz, 'O Ses Türkiye'den ayrılıyor iddialarına son noktayı koydu
Yayınlanma Tarihi:09:53,