Hadise, aklındaki film projesiyle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı

Kayseri'de bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla bir araya gelen Hadise'den gündeme ve özel hayatına dair paylaşımlar geldi.

Hadise, aklındaki film projesiyle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı

Hadise, Kayseri’de katıldığı etkinlikte Dubai'de verdiği konserle ilgili ilk kez konuştu. Güzel şarkıcı, “60 bin kişi konserimizi izledi, yaklaşık 2 saat sahnede kaldık. Enerjileri muhteşemdi. Türkçe şarkılarımızın yanı sıra özel bir repertuvar hazırladık. Konserden mutlu ayrıldık” dedi. Daha önce Kayseri’de yaşanan terör olayları yüzünden üzülerek etkinliği ertelemek zorunda kaldığını belirten Hadise, “Ülkemizin zor günlerinde din, dil, mezhep ayrımı yapmadan herkesi barışa davet ediyorum. Müziğimizi barışımızı bir arada tutmaya ihtiyacımız var. Var gücümle barışın ve halkımın yanındayım” diye konuştu.

HADİSE’DEN MURAT BOZ’A DESTEK

Ünlü yıldız ‘O Ses Türkiye' yarışmasında kıyasıya rekabet ettiği Murat Boz’a da övgüler yağdırdı. Boz’un sesi kadar oyunculuğunu da beğenen Hadise, “Murat’ın oyunculuğunu çok beğeniyorum, canlandırdığı karakterlerin hakkını sonuna kadar veriyor” dedi. Oyunculuk ile alakalı gelen soruları yanıtlayan Hadise, “Birçok sinema filmi ve dizi teklifi alıyorum. Kendimi ifade edebileceğim bir proje olursa içinde olmak isterim. Oyunculukta iddiam yok ama güzel projelere imza atmak isterim” diye konuştu. Hadise kendisini en çok aksiyon filmlerine yakıştırdığını belirtip, “Deri ceket, deri pantolon ve bol koşturmalı bir aksiyon filmi güzel olabilir” diyerek ekledi.

hadise-ic

“MUHTEŞEM PROJELERİM VAR”

Sevgilisi olduğu iddia edilen Hakan Sabancı ile ilgili olarak da ilk kez konuşan güzel şarkıcı, “Hakan sadece güzel bir jest yaptı. Onun dışında bir aşk söz konusu değil. Mekândan çıkarken korumaların şemsiye açması bana özel bir durum değil. Anlık gelişen bir olay. Ben bekâr bir kadınım. Biriyle aşk yaşarsam bunu zaten söylerim. Özel hayatımla alakalı sansasyon yaptırmam” diye konuştu. Hadise, basın mensuplarının “Aşk var mı?” sorusuna ise “Her an her şey olabilir” diye karşılık verdi.

hadise-ic-3

Hadise Forum Kayseri’de giydiği cesur kostümüyle dikkat çekti.

Hadise'nin tercihi bu defa dantelli oldu İlginizi Çekebilir Hadise'nin tercihi bu defa dantelli oldu

 

Hadise, terör saldırısı sonrası tepkisini gösterdi İlginizi Çekebilir Hadise, terör saldırısı sonrası tepkisini gösterdi
Loading...