Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal Kaya’nın hastalığı anksiyete nedir? Güzel oyuncudan üzücü haber geldi!
Hazal Kaya’nın hastalığı anksiyete nedir? Güzel oyuncudan üzücü haber geldi!
Ünlü oyuncu Hazal Kaya anksiyete (kaygı bozukluğu) hastalığına yakalandı. Anksiyete (kaygı bozukluğu) hastalığı nedir? Kaya hastalığıyla ilgili ilk kez konuştu. Özel bir haber sitesinin haberine konuşan ünlü oyuncu hastalığı ile ilgili açıklamalar yaptı.
Magazin 5 Aralık 2017 - 11:34

Hazal Kaya anksiyete yani kaygı bozukluğu hastalığından muzdarip. ünlü oyuncu daha önce de şeker hastası olduğunu açıklamıştı. Peki anksiyete yani kaygı bozuklğu hastalığı ne demek? İşte ayrıntılar…

hazalkaya4

Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle her konser öncesi anksiyete nöbetleri geçiren Adele gibi Hazal Kaya da aynı sorundan mustarip… RaniniTV'ye röportaj veren Kaya, “İleri seviye anksiyete hastasıydım, artık toparlandım çok iyiyim” açıklamasını yaparak hastalığı hakkında ilk kez konuştu. Hazal Kaya daha önce de şeker hastası olduğunu açıklamıştı. Ünlü oyuncu, “Ben hastalığım için zayıfladım, kimse ‘Amma kilo aldın’ dedi diye değil. Şeker hastası olduğum ortaya çıktı. Hastalık yüzünden hayatım çok zorlaştı” demişti.

hazalkaya2

ANKSİYETE HASTALIĞI NEDİR?

Anksiyete (kaygı) bozukluğu yaşayan kişiler panik seviyelerinin yükseldiği kriz durumlarında sanki çok kötü bir şey olacakmış duygusuna kapılarak içinde bulundukları durumu olduğundan daha kötü, tehlikeli görme eğilimindedirler.