Hollywood hayallerinizden vazgeçmeyin

Bu yıl 89’uncu kez düzenlenen Akademi Ödülleri’ne şimdiden damgasını vuran La La Land filminin yıldızı Emma Stone 10 yıllık oyunculuk kariyerini Mia karakteriyle taçlandırdı.

Hollywood hayallerinizden vazgeçmeyin

Daha Oscar Ödülleri verilmeden 89. Akademi Ödülleri'ne damgasını vuran La La Land filminin başrol oyuncusu Emma Stone, Redbull.com ile özel bir röportaj gerçekleştirdi.
emamaLa La Land sayesinde bir müzikal yıldızı olarak anıldığını belirten Emma Stone, “Haftada sekiz performans çıkarabilecek vokal kapasitem ya da bir müzikal oyunu lider kadın oyuncu olarak sürükleyecek bir yeteneğim yok. Hatta filmde birkaç noktada adımlama hatası yaptığım anlar bile var. Filmi izlerken de fark edebilirsiniz aslında bunu” ifadelerini kullandı.
emaLos Angeles kentinde yaşayan herkesin Hollywood hayali kurduğunu söyleyen Stone, “Los Angeles ile ilgili enteresan olan şeylerden biri, burada yaşayan herkesin ortak bir amaçla; hareket etmesi eğlence endüstrisinde çalışmak. Ama elbette bunu çok az kişi başarıyor. Fakat yine de kimseye ‘Hayır, hayallerini takip etme' diyemem. Çünkü ben takip ettim ve başardım. İşlerin benim açımdan yolunda gitmesi gerçekten de mucizevi bir deneyim oldu. Ama açık konuşmak gerekirse ‘nasıl yapılır' konusunda net çizgiler hiç yok. Birçok kez bu işi bırakmayı bile düşündüm, ama çok şanslıydım. Çünkü Superbad filmi hayatımı değiştirmişti” diyerek biraz şans ve çokça çabayla herkesin hayallerini gerçekleştirebileceğini anlattı.

Loading...