Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici “Kendimden nefret ettim”
İrem Derici “Kendimden nefret ettim”
İrem Derici, geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışı görüntülenmişti. Aldığı alkol nedeniyle ayakta duramayıp etrafa küfürler savuran İrem Derici pişman olduğunu belirtti.
Magazin 4 Şubat 2018 - 10:29

İrem Derici, geçen gece Beyoğlu’nda bulunan bir mekanda sahne aldı.  Konser öncesi basın mensuplarına açıklama yapan İrem Derici, üzgün olduğunu belirtti.

MEĞERSE KENDİSİNİ DEŞARJ ETMEK İSTEMİŞ

Geçtiğimiz günlerde Cihangir’de alkolün dozunu kaçıran şarkıcı, pişman olduğunu söyledi. İrem Derici, yaşananlardan dolayı utandığını belirtti. İrem Derici,  “Herkesten özür dilerim. Görüntüleri izleyince kendimden nefret ettim. Ben böyle biri değilim. Bazen insan çok dolu oluyor, kendimi deşarj etmek istemiştim ama  alkolü fazla kaçırmışım” dedi.

MÜJGAN FERHAN ŞENSOY’A HEM SİTEM HEM TEŞEKKÜR ETTİ

Şarkıcı, mekan çıkışı koluna giren usta tiyatrocu Ferhan Şensoy‘un kızı Müjgan Şensoy‘a da hem sitem, hem de teşekkür etti.

“KEŞKE BİR TAKSİYE ÇAĞIRSAYDI”

Yürümesine yardımcı olan Müjgan Şensoy için, “Bana yardımcı olmuş. Ama keşke bir taksi çağırsaydı da yürütmeseydi. Bunlar da başımıza gelmeseydi. Ama olan oldu” dedi
iremderici2