Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Sandal ve Emina Sandal ilişkisi çıkmaza girdi
Mustafa Sandal ve Emina Sandal ilişkisi çıkmaza girdi
Sırp basını önceki gün Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal'ın bir zamanlar tutkulu bir aşk yaşadığı Marko Miskoviç ile yeniden bir araya geldiğini iddia etmişti. Çıkan bu iddialar sonrası Mustafa Sandal ve Emina'dan açıklama geldi.
Magazin 15 Şubat 2018 - 10:05

Ömercan ALTAY

Sırbistan'da yayınlanan Kurir Dergisi, eşiyle bir süredir sorunlar yaşayan Emina'nın eski sevgilisi Marko Miskoviç'e geri döndüğünü iddia etmişti. Hatta Kurir Dergisi ikilinin Sırbistan’da görüşüp zaman geçirdiğini öne sürmüştü.

KISA SÜREDE AÇIKLAMA GELDİ!

mustafasandal1

Emina Sandal yaptığı açıklamayı kısa bir süre sonra Instagram hesabından kaldırdı.

Eşi Mustafa Sandal'la fotoğrafını Instagram'dan paylaşan şarkıcı, “Mustafa ve ben sadakatimizden hiçbir zaman vazgeçmedik” notunu yazdı. Mustafa Sandal ise eşinin yaptığı açıklamayı kendi sayfasına taşıdı.

EMİNA SANDAL YAPTIĞI AÇIKLAMAYI SİLDİ

Eşi Mustafa Sandal ile ayrılmadıkları yönünde bir açıklama yapan Emina Sandal, yaptığı açıklamayı kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından kaldırdı. Emina Sandal’ın yaptığı bu ikinci hamle kafaları daha da karıştırdı.

eminasandal
EMİNA SANDAL’IN SOY İSMİNİ DEĞİŞTİRMESİ AYRILIK İDDİALARINI GÜÇLENDİRDİ

Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapmayı ihmal etmeyen Emina Sandal, ayrılık haberleri çıktıktan sonra soy ismini değiştirdi. Emina Sandal’ın bu hareketi takipçileri tarafından samimi bulunmadı.

MUSTAFA SANDAL VE EMİNA SANDAL SEVGİLİLER GÜNÜNÜ AYRI GEÇİRDİLER

Emina Sandal, albüm çalışmalarını sürdürmek için bir süredir Belgrad’da bulunuyor.

Son güncelleme: 10:57 - 15.02.2018