Sözcü Plus Giriş

Nerdesin Birader yeni bölüm için fragman yağmuru! Nerdesin Birader ilk bölüm izle! 2. bölümde neler olacak?

Nerdesin Birader ilk bölümü ile izleyicileri kahkalara boğdu. Yayınlanan 1. bölümün ardından Nerdesin Birader 2. yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Yeni dizinin ilk bölümünde Hindistan’dan sınır dışı edilen Yunus, sadece bir geceliğine ikiziyle yer değiştirmeye ikna oluyor. İşte 1. bölüm özeti ve Nerdesin Birader yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı...

null
Güncellenme: 11:12, 13/11/2017
Nerdesin Birader yeni bölüm için fragman yağmuru! Nerdesin Birader ilk bölüm izle! 2. bölümde neler olacak?

Neredesin Birader dizisi FOx TV’de yayın hayatına başladı. İlk bölümü yayınlanması ile birlikte Twitter’da TT listesine giren Neredesin Birader yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından bekleniyor. Dizi 3 tane yeni bölüm fragmanı yayınladı.  Yunus, Hollywood da tutunamayıp şansını Bollywood’da denemeye çalışan başarısız bir aktör, polis olan ikizi Yiğit’i anlatan komedi dizisi ilk bölümü ile beğeni topladı. Peki Nerdesin Birader yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Nerdesin Birader yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Nerdesin Birader dizisinin 2. yeni bölüm fragmanları…

 

 

Neredesin Birader dizisinin konusu; Yunus, Hollywood da tutunamayıp şansını Bollywood’da denemeye çalışan başarısız bir aktör, ikizi Yiğit ise büyük bir suç örgütünün peşinde başarılı bir komiserdir. Bir dizi talihsizlik sonucu Hindistan (Bollywood)’dan da sınır dışı edilen Yunus, ikizinin yerine polis olmak zorunda kalınca işler karışır. Üstelik bir de hiç derdi yokmuş gibi ikizinin ortağı Aslı'ya aşık olmuştur. Peşinden hiç ayrılmayan bir nişanlı, ansızın ortaya çıkan küçük bir kız ve içine düştüğü seri polisiye olaylar zinciriyle Yunus, kendisini adeta ‘hayatının rolü'nü oynarken bulacaktır. Aşağıdaki linkten Nerdesin Birader ilk bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

NERDESİN BİRADER 1. BÖLÜM İZLE!

50 kişiyi aşan prodüksiyon ekibiyle Hindistan’ın Mumbai şehirlerinde çekilen aksiyon sahneleri ağırlıklı olarak aksiyon filmlerinin ilgi gördüğü Hindistan’da da ilgi odağı oldu.

Timur Acar’ın ikizinin yerine geçen Polis Yunus’u, Gonca Sarıyıldız’ın Polis Aslı’yı canlandırdığı ve maceradan maceraya koştukları dizinin yönetmenliği Ulaş Cihan Şimşek, senaryosu Sahne 77 imzası taşıyor.

Yayınlanma Tarihi:22:27,