Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nur Yerlitaş konuştu: ‘Daha ne kadar kullanacaksınız beni?’
Nur Yerlitaş konuştu: ‘Daha ne kadar kullanacaksınız beni?’
Nur Yerlitaş, sosyal medya hesabından hakkında yapılan suçlamalara ve yine kendisi hakkında çıkan haberlere yorumda bulundu.
Magazin 8 Aralık 2017 - 11:01

Serkan Kaya ‘Kara Gözlüm’ adlı şarkısının klibinden Nur Yerlitaş’ı oynatmış ancak Yerlitaş’ın şehitler hakkındaki sözleri tepki alınca klip çöpe atılmıştı. Kaya, 80 bin TL daha harcayarak klibin yenisini çekti. Toplamda 160 bin TL’ye mal olan klip bugün yayına girdi. Diğer taraftan, Nur Yerlitaş’ın yakın arkadaşları Demet Akalın, Ajda Pekkan ve Işıl Reçber de ünlü modacının sözleri üzerine kendisini sosyal medyada takipten çıkmıştı. Nur Yerlitaş da bütün bu olan bitenin ardından sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“DOĞRUYU SERKAN ANLATSIN”

Yerlitaş, “Daha ne kadar kullanacaksınız beni? Basın toplantısında görüşürüz melekler… Yeter artık benim önceliğimde klip konusu yok… Hele beni takipten çıkaranlara sitemim de yok! Kaleminizi ADAM gibi kullanın. Artık söz Serkan Kaya da… Doğruyu o anlatsın” yazdı.

nur-yerli