Recep İvedik 3 konusu ve oyuncuları… Recep İvedik 3 nerede çekildi?

Recep İvedik serisinini 3. filminde Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. İşte Recep İvedik 3 filminin konusu, oyuncuları ve çekildiği mekan…

Recep İvedik 3 konusu ve oyuncuları… Recep İvedik 3 nerede çekildi?

Yıllardır hayatımızda, seveniyle, sevmeyeniyle çok konuşulan filmlerden olan Recep İvedik 3 bu akşam televizyonda yayınlanacak. Peki Recep İvedik 3 nerede çekildi? Recep İvedik filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

RECEP İVEDİK 3 OYUNCULARI

Şahan Gökbakar,
Zeynep Çamcı,
Oktay Dener,
Turgut Tunçalp

Recep İvedik 3 filmi nerede çekildi? Recep İvedik 3 konusu ne, oyuncuları kim?

RECEP İVEDİK 3 NEREDE ÇEKİLDİ?

Recep İvedik 3 İstanbul’un farklı noktalarında çekilmiştir.

RECEP İVEDİK 3 KONUSU

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih’ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Recep'in hayatına bir anda uzaktan akrabası olan Zeynep girer. Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir süre Recep’in evinde yaşayacaktır.

Recep ve Zeynep ilk başlarda pekiyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbirlerine ısınırlar ve Zeynep de Recep’in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep’in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Ancak bunların hiçbiri Recep’in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.