Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savaşçı 34. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 33. son bölüm izle Kuzgun’a büyük şok!
Savaşçı 34. yeni bölüm fragmanı yayında! Savaşçı 33. son bölüm izle Kuzgun’a büyük şok!
Fox TV'nin en sevilen dizilerinden Savaşçı 34. yeni bölüm fragmanı yayında! Kuzgun'un suikast planıyla ölüme çok yaklaşan Albay Kopuz, Kuzgun'a yeni bir sürpriz mi hazırlayacak? Kılıç Timi ve Türkmenler, Aybala, Çiğdem ve Kürşat yangından sağ çıkabilecekler mi? İşte Savaşçı 33. son bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...
Magazin 2 Mart 2018 - 08:26

Savaşçı 34. yeni bölüm fragmanı geldi! Albay Kopuz ne yapacak? Yeni bir planı var mı? Kuzgun’un yeni görevi nedir? İşte Fox TV’nin sevilen dizisi Savaşçı’nın 33. son bölüm izleme linki ve Kılıç Timi’nin son hareketleri…

savasci34

SAVAŞÇI 33. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kılıç Timi'nin destansı hikayesini anlatan Savaşçı'da olaylar hız kesmiyor!

Kılıç Timi Yahya Batur'dan gelen istihbaratla Galip'i kurtarmak için yola çıkmıştır. Çeto ve adamları ellerinden kaçırdıkları Galip'in izini sürerken, Galip ölümle yaşam arasında ince bir çizgidedir. Zamana karşı yarışan Kılıç Timi'ni hiçbir engel durduramayacak ama Emre'ye gelen bir telefon onları zor durumda bırakacaktır.

Diğer tarafta Pia, eski kocası Kuzgun'un gerçek yüzünü görür ve hayatının en büyük acısını yaşar. Kuzgun ise Albay Kopuz'u Pia'nın gözleri önünde ortadan kaldırmaya kararlıdır ve bu planı için hazırlıklara başlar. Kopuz Albay Kuzgun tuzağına doğru ilerlerken, Kılıç Timi de kırsalda Çeto ve adamlarının saldırısı altında kalacaktır.

savasci34-1

SAVAŞÇI 34. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Savaşçı'da yine nefesler tutuluyor!

Albay Kopuz, Kuzgun'un suikast planıyla ile ölümle burun buruna gelmiştir. Kuzgun planı kusursuz işlediği için memnundur. Fakat gelişen beklenmedik durum Kuzgun, Pia ve Roza'yı şaşkına çevirir.

Kılıç Timi ve Türkmenler, Aybala, Çiğdem ve Kürşat yangından sağ çıkabilecekler mi diye endişeyle beklerken, Yüzbaşı Kağan yaptığı hamleyle onları alevlerin içinden kurtarmaya çalışır.

Bu arada Cortes, Türkiye'nin başını ağrıtmak için Kuzgun'a yeni bir görev verir. Kuzgun ve adamları yeni eylem için hazırlıklarını yaparken, karargaha sürpriz bir şekilde gelen ihbar Kılıç Timi'ni harekete geçirir. Bu göreve sivil gidecek olan Kılıç Timi, ülkenin her karış toprağını sonuna kadar savunmaya hazırdır.

SAVAŞÇI 34. YENİ BÖLÜM