Savaşçı 75. yeni bölüm fragmanı geldi! Kağan ve Haydar’ın ölümle imtihanı! (Savaşçı 74. son bölüm izle)

Savaşçı 74. bölüm bu akşam FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan Savaşçı son bölümde; Melik, Yörük Haydar’ın ailesinin hayatına karşılık, Kılıç Timi’nin ele geçirdiği üç teröristi istiyor. Takası reddeden Haydar, Melik’i öldürmek isterken, yanlışlıkla İlyas'ı vuruyor. Astsubay Bayram, İlyas’ı hayatta tutmak için müdahale ederken, Kağan zor bir karar veriyor. Karargaha, Kılıç Timi’yle ilgili gelen bilgi, Kutalmış Paşa'yı çileden çıkarıyor. İlyas hastaneye yetiştirilmeye çalışılırken Kağan ve Haydar'ın aldığı zor karar sonrası sonu bilinmeyen bir maceranın başlamasına neden oluyor. Savaşçı 75. yeni bölüm fragmanı geldi. 

Savaşçı 75. yeni bölüm fragmanı geldi! Kağan ve Haydar’ın ölümle imtihanı! (Savaşçı 74. son bölüm izle)

SAVAŞÇI 75. YENİ FRAGMAN GELDİ


Savaşçı 74. bölüm bu akşam FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan Savaşçı son bölümde; Melik’in ailesini rehin alması ve karşılığında da Kılıç Timi’nin elindeki üç teröristi istemesi Haydar’ı öfkeden deliye döndürüyor. Melik’i öldürmek için hamle yapan Haydar silahını ateşliyor ancak vurduğu kişi İlyas oluyor. Kılıç Timi İlyas’ın vurulmasıyla şoke olurken Bayram, İlyas’ı kurtarmak için zorlu bir mücadele veriyor. Melik, Haydar’ın ailesini öldürmek için Velid’e talimat verirken Kağan buna engel olmak için takası kabul ediyor. Kağan ve Haydar intikam almak için zor bir karar verip sınır ötesine operasyon yapmak için harekete geçiyor. Kağan ve Haydar’ın bu hamlesi karargahta fırtınalar esmesine sebep oluyor. Savaşçı dizisi 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Savaşçı 74. son bölümde yaşananlar…

SAVAŞÇI 74. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Melik, Kağan Bozok’a bir görüntü gönderir. Kağan görüntüleri izlediğinde şoke olur. Bayram ve Yörük Haydar’ Kağan’ın yüzündeki ifadeyi görünce telefonda ne olduğunu sorar. Kağan sıkıntılıdır. Yörük Haydar tekrar telefonda ne olduğunu sorar. Haydar’ın elindeki görüntüyü seyrettiğinde vereceği tepkiyi bildiğinden sakin olmasını ister. Haydar sakin olacağını söyler. Kağan tereddüt eder ancak telefondaki görüntüyü göstermekten başka çaresi yoktur.

HAYDAR’IN AİLESİ VELİD’İN ELİNDE

Haydar görüntüleri izlediğinde beyninden vurulmuşa döner. Görüntüde eşi, oğlu ve Hüseyin Velid’in elinde rehin tutulmaktadır. Melik, Haydar’ın ailesinin hayatına karşılık Kılıç Timi’nin elinde bulunan 3 adamını ister. Kağan, Haydar’dan sakin olmasını ister. Ancak Haydar delirmiş bir şekilde Melik’ün üzerine doğru koşmaya başlar. Kılıç Timi’ndekiler onu sakinleştirmek ve yanlış birşey yapmasına engel olmak ister. Kağan sakin olması için bağırır. İlyas, Bayram ve Batur Yörük Haydar’ı zaptetmekte zorlanır.

HAYDAR ÇİLEDEN ÇIKIYOR

Melik, bundan sonra Türk askerleri için her şeyin çok daha zor olacağını söyleyerek Haydar’ı çileden çıkarır. Öfkesini kontrol etmekte zorlanan Haydar, Melik’e “sen benim aileme dokunamazsın” diye bağırır. Melik Haydar’ın bu sözlerine alaycı bir tavırla, “Boşuna nefes tüketme yüzbaşı, ya ailen ya da o üç adam” der. Yörük bebek katillerini ona vermeyeceğini haykırır ancak Melik bir an önce kararını vermesini ister.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Melik eline telefonu alır, “Velid oradaki herkesi öldürmek için hazır ol” talimatı verir. Yörük sonunda ona engel olanları son bir hamle ile kendinden uzaklaştırırken belinden silahını çıkarır. Kağan ve diğerleri bu hamle ile şok olur. İlyas, Haydar’ın silahını ateşlemesine engel olmak ister ve üzerine atılır. Yaşanan arbedede silah patlar ve Selçuk vurulur. Yörük ve diğerleri şok geçirir. Yörük İlyas diye seslenir. İlyas’ın ağzından “komutanım” sözleri dökülür ve yere yığılır.

MELİK: ÜÇÜNÜ DE ÖLDÜRÜN!

Yörük Haydar şoka girer. İlyas’ı sarsmaya başlar. Bayram Haydar’ın bu ısrarı karşısında çileden çıkarak kafasındaki miğferi yere çarpar. İlyas’ı bırakmasını ister. Yaşananları keyifle izleyen Melik “Sıkıldım sizde” diyerek telefonla Velid’i arar ve “üçünü de öldürün” emrini verir.