Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan, Demet Akalın’dan özür diledi
Seda Sayan, Demet Akalın’dan özür diledi
Seda Sayan, sunuculuğunu yaptığı programa geçen gün Demet Akalın ve eşini konuk olarak ağırladı. Ancak Sayan program esnasında Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a yer verince ortam gerildi. Yaşanan bu olay sonra Seda Sayan, canlı yayında Demet Akalın'dan özür diledi.
Magazin 10 Ocak 2018 - 16:24

Demet Akalın ve Okan Kurt’u konuk alan Seda Sayan, çok konuşulacak bir skandala imza atmıştı. Ünlü şarkıcı, konuğu Demet Akalın’ın geçmişinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay’a da yer verince stüdyoda büyük gerilim yaşandı. Bu olayın ardından Demet Akalın, Seda Sayan’ı affetmedi ve sosyal medya hesabından sildi.

SEDA SAYAN’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Skandal bir yayına imza atan Seda Sayan, yaşanan talihsiz olayla ilgili bir açıklama yaptı. İşte Seda Sayan’ın o açıklaması;
”Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt’tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldin. Benim haberimin olması mümkün değil… Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin… Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum.

 

 

Son güncelleme: 17:24 - 10.01.2018