Serenay Sarıkaya’dan Kerem Bürsin yanıtı

Gençleri, zorlukları yenerek gerçekleştirdikleri başarı hikayelerini paylaşmaya davet eden ve Türk Eğitim Vakfı iş birliğinde yürütülen bir projenin ana jürisinde bulunan Serenay Sarıkaya, katıldığı etkinlikte muhabirlerin karşısına çıktı.

Serenay Sarıkaya’dan Kerem Bürsin yanıtı

19 Mayıs 1919'un 100'üncü yıldönümünde, ‘Gençlik 100 Yaşında' adıyla hayata geçirilecek proje kapsamında, kendi hayat hikayelerini, hedeflerini ve planlarını anlatan kısa videolarını, P&G'nin mobil gençlik uygulaması Banabak üzerinden paylaşacak olan gençler arasından, farklı kategorilerde 19 genç, maddi destek imkanı yakalayacak.

Bu kadar kıymetli bir projenin içinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten projenin ana jüri üyesi oyuncu Serenay Sarıkaya, “Bana teklif geldiğinde hiç düşünmeden evet dedim ben 15 yaşından beri bu sektörün içindeyim ve kendimi gerçekleştirmeye çalışırken karşılaştığım bütün zorluklarda hep bir desteğe ve ‘merak etme ben buradayım' cümlesini duymaya ihtiyacım oldu. Şanslıydım ki annem böyle bir kadındı ve bana hep destek oldu. O destek daha büyük bir inançla yaptığınız işe sarılarak sizi motive ediyor ve bu yolda daha güçlü bir şekilde yürümenize sebep oluyor. Bu nedenle de gençlere; “gelin biz buradayız” demek de benim için çok çok çok kıymetli. Dilerim ki önlerine çıkan tüm engelleri aşan, kalıpları kıran gençlerin hikayelerini keşfederiz hep birlikte. Ülkemiz adına böyle bir projeye dahil olmaktan dolayı çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Sarıkaya, program sonrası soruları cevaplamak için gazetecilerin karşısına geçti. Sarıkaya, Kerem Bürsin ile ayrılıklarını muhabirlere fırsat vermeden “Bu günün anlamı benim için çok büyük başka konuyla alakalı konuşmayacağım” dedi.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çifti ayrıldı İlginizi Çekebilir Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çifti ayrıldı