Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı sağlıklı yiyecek satacak
Şeyma Subaşı sağlıklı yiyecek satacak
Moda sektörü üzerine faaliyet göstereceği bir internet uygulaması çıkarmaya hazırlanan Şeyma Subaşı öncesinde bir sürpriz yaparak 'Sağlıklı yiyecek' işine girdi.
Magazin 29 Mart 2018 - 07:50

Şeyma Subaşı, önceki gün eşi Acun Ilıcalı'yla Bebek'te kiraladığı mekanı teftişe gitti. Dekorasyon ve tasarım için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Subaşı, sağlıklı yiyecekler hazırlayıp, satacaklarını ifade etti. Hazırlıkların devam ettiğini ve her şeyin güzel gittiğini belirten ikili, “Mekanımızı, yaklaşık 2.5 ay sonra hizmete açmış olacağız” dedi.

seyma-ic

“GÜZEL VE TATLI BİR YER AÇACAĞIZ”

Heyecanlı olduğu gözlenen Şeyma, “İnsanlara sağlıklı ve iyi ürünler yapmak istiyorum. Güzel ve tatlı bir yer açacağız” şeklinde konuştu. Muhabirlerin “Siz de yemek yapacak mısınız?” sorusuna, “Hayır, ben yapmayacağım ama annemin yemekleri çok güzeldir, o yapabilir” yanıtını verdi. Acun Ilıcalı'nın 60 bin TL kirası olan mekana, bir yıllık peşin ödeme yaptığı öğrenildi.

Son güncelleme: 07:57 - 29.03.2018