Şeyma Subaşı’dan Coachella paylaşımı geldi

Amerika'da her yıl düzenlenen Coachella müzik festivali özellikle son yıllarda Türkiye'den ünlü yüzlerin katılımıyla magazin basınının dikkatini çekmişti.

Şeyma Subaşı’dan Coachella paylaşımı geldi

Bu sene de tıpkı öncekilerde olduğu gibi Türkiye’den pek çok ünlü ismi ağırlayan festivalden en özel görüntüler festivali ziyaret eden ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından paylaşılırken herkesin gözü kulağı Şeyma Subaşı’na çevrilmişti. Bundan önce katıldığı Coachella festivallerinden birbirinden renkli görüntüler paylaşan Şeyma’nın Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra festivalde boy gösterip göstermeyeceği çok konuşulmuştu.

Festival başladıktan kısa bir süre sonra Amerika’ya uçan Şeyma ‘Acaba festivale gidecek mi?’ sorusunu akıllara getirirken o kızı Melisa ile birlikte Miami’de vakit geçirmeyi tercih etti.

Subaşı hakkında yapılan haberleri takip ettiğinden olsa gerek sosyal medya hesabından kızıyla birlikte vakit geçirirken çekilmiş karelerini ‘Benim Coachella’m’ notuyla paylaşmayı tercih etti.


Şeyma Subaşı sevgilisine fotoğrafları sildirtemedi İlginizi Çekebilir Şeyma Subaşı sevgilisine fotoğrafları sildirtemedi

Loading...