Survivor birleşme partisi: Şarkı yarışmasını kim kazandı?

Survivor'da bu akşam birleşme partisi heyecanı vardı. Ünlüler ve Gönüllüler güzel kıyafetler giyip şarkı yarışması yaptılar. Survivor birleşme partisine katılan İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki şarkı yarışmasında jüri oldu. Peki Survivor'da şarkı yarışmasını kim kazandı?

Survivor birleşme partisi: Şarkı yarışmasını kim kazandı?

Survivor'da her sezon olduğu gibi dün akşam birleşme partisi yapıldı. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları şarkı yarışmasında performanslarını sergilediler ve doyasıya eğlendiler. Birleşme partisinde düzenlenen şarkı yarışmasında finale kalan isimler Merve, Sema ve Adem oldu. Survivor şarkı yarışmasını kazanan yarışmacı Merve Aydın oldu.

BİRLEŞME PARTİSİ

Şık kıyafetlerini giyen Ünlüler ve Gönüllüler takımı mumlarla süslenmiş bir havuzun başında buluştular.

Hakan: Şu an 8 erkek yarışmacının performansı birbirilerine yakın.

Turabi: Son zamanlarda iyi oldun Onlar beni yazdıktan sonra senin peşinden koşuyorlar. Bir sayı alacağım diye seni seçiyorlar. (Murat’a)

Murat: Sorun atışlardı. Onu çözdüm iş bitti.

Alp Kırşan: Tartılma vaktiniz geldi. Yemekten önce tartılacaksınız ve sonuçları Acun Ilıcalı’ya vereceğim. Bakalım en fazla kiloyu kim vermiş?

Survivor birleşme partisinde yemek menüsünde zeytinyağlı çeşitleri, kadınbudu köfte, kola ve tatlı olarak ekler vardı.

SURVİVOR ŞARKI YARIŞMASI

Acun: Yarışmamızın adı ‘O Ses Survivor’. Hepiniz hoşgeldiniz. Ümit Karan zamanında yoktu, ama Nagihan için yeni değil. Tüm Türkiye Nagihan’ı bekliyor.

Nagihan: Survivor’a katılmama sebebimdi. Ama özgüvenimi topladım. Zaten beklentiyi yerle bir etmiştim.

Acun: Türkiye’deki yoğun programlarına rağmen buraya kadar geldiler. Tarık Sezer ve orkestrası için büyük bir alkış. Arkadaşlar biliyorsunuz iki değerli konuğumuz var. Öncelikle yoğun ısrarlarım üzerinde bana filminde yer veren İbrahim Büyükak geliyor. İbrahim’i birleşme partisine çağırdığım zaman, iki gün önce evleniyorum dedi.

İbrahim: Acun Abinin cevabı ise kesin mi oldu? Acun Abiyi kırmadım halayımı yarım bıraktım geldim.

Acun: turnesini yarım bırakarak buraya geldi. Kendisini çok seviyoruz. Aleyna Tilki geliyor.

Survivor şarkı yarışması Yağmur Banda’nın performansı ile başladı. Yağmur ‘Bütün kızlar toplandık’ şarkısını seslendirdi. Mustafa Kemal Kurt ‘Nayino’yu, Birsen ise Aldırma Deli Gönül’ü seslendirdi.

Sema Aydemir Yıldız Tilbe’nin Aşk Laftan Anlamaz Ki şarkısı performansı ile beğeni topladı.

 Merve ile İbrahim arasındaki evlilik muhabbeti izleyicileri kahkaya boğdu.

ALEYNA TİLKİ’DEN KAPTAN’A İLGİNÇ ÖVGÜ

Aleyna Tilki’den Ümit Karan’a ilginç övgü: “Doğru okumamanızı sevdim”

FİNALE KALAN 3 İSİM BELLİ OLDU

Finale kalan isimler Merve, Sema ve Adem oldu. Finale kalan isimler bir daha sahneye çıkacak. Şarkı yarışmasında finale kalan yarışmacılar arasında Merve Aydın kazanan yarışmacı oldu.

Acun Ilıcalı'dan Survivor birleşme partisi ile ilgili önemli açıklama İlginizi Çekebilir Acun Ilıcalı'dan Survivor birleşme partisi ile ilgili önemli açıklama Survivor'da Aleyna Tilki'den Ümit Karan'a ilginç övgü: 'Doğru okumamanızı sevdim' İlginizi Çekebilir Survivor'da Aleyna Tilki'den Ümit Karan'a ilginç övgü: 'Doğru okumamanızı sevdim'
Loading...