Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’a dört yeni yarışmacı katılıyor!
Survivor’a dört yeni yarışmacı katılıyor!
Acun Ilıcalı'nın Survivor 2018 sürprizleri bitmek bilmiyor. Yarışma başlayalı bir ay oldu. Bir yandan yarışmacılar eleniyor ya da sakatlık nedeniyle diskalifiye ediliyor bir yandan yeni yarışmacılar geliyor. Survivor'da hem All Star'a hem de Gönüllüler'e ikişer yarışmacı katılıyor. İşte yeni yarışmacıların isimleri: Elif Şadoğlu, Yiğit Dikmen, Batuhan Buğra Eruygun ve Mustafa Kemal Kurt.
Magazin 13 Mart 2018 - 00:30

Acun Ilıcalı, Survivor 2018 son bölümde müjdeyi verdi “All Star takımına iki isim gelecek. İki isim de Gönüllüler’e gelecek.”

All Star takımına katılacak isimler: Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen.

Gönüllüler takımına katılacak isimler: Batuhan Buğra Eruygun ve Mustafa Kemal Kurt.

1

ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehir’deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

2

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye'nin ilk Crossfit'cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

3

MUSTAFA KEMAL KURT?
Mustafa Kemal Kurt  Crossfit L1 Antrenörüdür. Mustafa Kemal Kurt aynı zamanda rugby oyuncusudur. Bulgaristan Avrupa Rugby  Şampiyonası katılmıştır.

4

BATUHAN BUĞRA ERUYGUN KİMDİR?

Batuhan Buğra Eruygun (d. 23 Nisan 1991), Türk atlet. Engelli koşularda yarışmaktadır. Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü sporcusudur.

Eruygun halen Şubat 2013’te koştuğu 7.98’le 60 metre engelli Türkiye salon rekorunun sahibidir.

Eruygun doping kontrolleri sonucu Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Ağustos 2013’te iki yıl spordan men edilmiştir.