Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

Survivor'ın bu sene en çok merak edilen ödülü şüphesiz araba ödülü... Daha önce Kyriakos, Tony, Sude ve Sabriye arabanın sahibi olmuştu. Acun Ilıcalı bu sene 10 araba ödülü verileceğini açıklamıştı. Siyah ve Beyaz takım arabayı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor son bölümde araba ödülünü kim kazandı? İşte Survivor'ın son bölümünden ayrıntılar...

Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

Survivor’da Beyaz Takım ile Siyah Takımın nefes kesen rekabeti devam ediyor. Salı akşamı Beyaz Takımdan Kyriakos ve Tony eleme potasında yer alacak ve SMS oylaması sonucu bir kişi adaya veda edecek. Açlık, stresli yarışlar ve olumsuz hava koşullarına karşı büyük bir mücadele veren yarışmacılar son bölümde de her şeylerini ortaya koydu. İşte Survivor’da araba ödülünü kazanan yarışmacı…

SURVİVOR ARABA ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ:  ELPİDA

ADALARDA NELER KONUŞULDU?

Yusuf: Tahmin ettiğim isim değildi. Ria çıkar demiştim.

Spyros: Tony’nin kalması işime gelir. Dışarıda böyle biri olamazsın.

Elpida: Konseyde bir gariplik vardı. Spyros’un hazırladığı şarkı harikaydı.

Tony: Spyros bana bir şarkı yazmış. Sanırım kafası karışık. Kavga ettiğin insanlarla barışabilirsin. Bir insan seninle ne kadar uğraşıyorsa seni kıskanıyordur. Ben onunla ilgilenmiyorum. Yarışmada onu göremiyorum. Benim dezavantajım var. İngilizce bilmiyorum. Kyriakos, Nikos ve Bora konuşuyorlar, adım geçiyor, bana çeviri yapın dedim ama yapmıyorlar. Herhangi bir oylamadan korkmuyorum. Hikmet enkaz derken benden mi bahsediyor bilmiyorum. Yüzüme söylemesi gerekiyor.

Okay: Yunanlar içerisinde dobra konuşan yalnızca Tony.

Kyriakos: Hikmet’in takımdaki arkadaşlara enkaz demesi doğru değil. Bunlar Sabriye ve Tony. Ben hiçbir arkadaşıma öyle demezdim.

Hikmet: Sabriye sayı alamıyor, adada hiçbir şey yapmıyor. Sonra “Hikmet benim psikolojimi bozuyor” diyor.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Murat: Yeni bir ödül oyununa hoşgeldiniz. Bugün bu oyunu kazanan kendini Karayipler’de gibi hissedecek çünkü karnı doyacak. Ödülünüz kola, patates kızartması, soğan halkası ve hamburger. Kişi başı 2’şer tane. Afiyet olsun.

Siyah Takım: 8 Beyaz Takım: 10

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Acun: Dominik’te yeni bir araba oyununa hoşgeldiniz.

Siyah Takım: 10  Beyaz Takım: 6

Survivor Türkiye Yunanistan'ın 15 Nisan 2019 akşamı ekranlara gelen 48. bölümünde siyah ve beyaz takım araba ödülü için kıyasıya mücadeleye girdi.

Araba oyununda siyah takım 10'a 6 beyaz takım karşısında kazanarak “Siyah mı beyaz mı?” oyununa kaldı.

Oyunda Elpida ve Panagiotis finale kaldı ve Elpida oyunu kazanarak bu hafta arabanın sahibi oldu.

Survivor'da eleme adayları belli oldu! İlginizi Çekebilir Survivor'da eleme adayları belli oldu!