Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolgshow bu akşam saat kaçta? Tolgshow’un bu haftaki konukları kimler?
Tolgshow bu akşam saat kaçta? Tolgshow’un bu haftaki konukları kimler?
Her hafta izleyicilerini gülmekten kırıp geçiren Tolgshow bu akşam saat kaçta yayınlanacak? Cumartesi gecelerinin eğlencesi Tolgshow konukları kimler? İşte Tolga Çevik'in ekranların bir klasiği haline gelen programı Tolgshow ile ilgili ayrıntılar...
Magazin 31 Mart 2018 - 19:40

Tolgshow bu akşam saat kaçta? Tolgshow'un bu haftaki konukları kimler? Tolgshow bu akşam saat 23.30’da ekranlara gelecek, bu haftaki konuğu ise güzel oyuncu Demet Özdemir olacak. Tolga Çevik ile Demet Özdemir’in oyunu kahkaha dolu anlara yaşatacak.

TOLGSHOW YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI İZLE

Ekranların en eğlenceli programı Tolgshow'un 31 Mart Cumartesi yayınlanacak yeni bölümüne Demet Özdemir konuk olacak. Özdemir ile Tolga Çevik'in canlandırdığı ‘Arkadaşım'ın sohbeti ve arkasından ‘gelin olmuş gidiyorsun oyunu' izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak.

demet-ozdemir

Tolgshow'un ikinci perdesinde ise ‘Arkadaşım', tüm yarışmaları kazanan horon başı olarak sahneye çıkacak. Arkadaşım'ın Karadeniz şivesi, kıyafetleri, dansları ve rakipleriyle girdiği mücadele kahkahalarla izlenecek.

25 Film'in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak ve Minik Müzisyen Özer Atik'in yer aldığı TOLGSHOW'un 12. bölümü 31 Mart Cumartesi akşamı FOX'ta.

EKRANLARIN KLASİĞİ: TOLGSHOW

‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen doğaçlama oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yepyeni sürprizlerle çıkıyor. Bugüne kadar ‘Yönetmen’in bitmek bilmez ve çoğu zaman absürt isteklerini elinde hiçbir metin olmaksızın yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım’ yeni sezonda isyan bayrağını açıyor ve ipleri eline alıyor.

‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik’ lakaplı müzisyen Özer Atik’in de eşlik ettiği interaktif gösteri, bu sezon Zorlu Performans Sanatları’nda izleyicisiyle buluşuyor. Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında yeni sezonda bir de ünlü konuk ağırlayacak olan ‘TOLGSHOW’ yine çok neşeli, yine çok eğlenceli ve yine her anı doğaçlama…