Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vuslat 12. yeni bölüm fragmanı yayında! Kerem’in korkunç planı!
Vuslat 12. yeni bölüm fragmanı yayında! Kerem’in korkunç planı!
Vuslat 12. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi TRT1'de pazartesi akşamları yayınlanan dizinin yeni fragmanında; Altan, Yalçın'ı arayarak Kerem'in öldürdüğünü iddia ettiği adamların yaşadığını, Aziz'in katil olmadığını söylüyor. Kerem'in bütün planları suya düşüyor ancak çok daha korkunç bir planı devreye sokuyor. Bu arada Fırat vuruluyor. İşte Vuslat 12. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 23 Mart 2019 - 12:16

VUSLAT 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

VUSLAT 12. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 11. BÖLÜM ÖZETİ…

Kerem’in Perihan’ın tüm şartlarını kabul ederek annesi ile ilgili dosyayı alır. Dosyada annesi ile birlikte çekilmiş fotoğraf onu çok duygulandırır. Gözyaşları içerisinde resmi öper. Kerem’in annesi ile birlikte olduğu fotoğrafı Sultan da görür. Sultan, Madam Anet’in kaybolan kızı Alice’nin kaybolmadığını anlar. Ancak nerede olduğu sorusu kafasını karıştırır.

ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER

Feride kamera kayıtlarının olduğu cep telefonundan görüntüleri Yalçın ile birlikte izler. Kayıtlardaki görüntüler ikisinin de haytretler içerisinde kalmasına neden olur. Kayıtlardaki bir kadının “kimsin sen?” sorusu üzerine Yalçın, Feride’ye bakar. Feride’nin nutku tutulmuştur. Bu sırada Aziz Altan ile birlikte bir villaya gelir. İçerde ameliyathaneye dönüştürülmüş bir odada yatan kişiyi görünce şoke olur. Bu kişi Kerem ile birlikte kavga ettikleri ve onu öldürmek üzereyken son bir hamleyle tekme atarak öldürdüğü kişidir.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

Aziz evden taşınma karar alınca Perihan çılgına dönüyor. Bu arada Aziz babası Tahsin’e “canımı yakarsan canını yakarım ” diyerek ona gözdağı veriyor. Kerem ise gerçeklerin peşinde koşmaktan vazgeçmiyor. Tahsin’i köşeye sıkıştırmaya devam ediyor. Tahsin sonunda Kerem’e “daha ne kadar ileri gideceksi, ne istiyorsun” diyerek isyan eder.

PERİHAN’IN PLANI İŞE YARAYACAK MI?

Perihan Aziz’in evden ayrılma kararı sonrası Nehir ile nişanlanmasına karar veriyor. Aziz’i buna razı edecek planı da hazırdır. Nehir’e telefonda “Tek bir telefonumla harekete geçecek. Sen de hazırlıklı ol” diyerek uyarır. Bu arada Kerem Perihan’in Aziz’,i Nehir ile nişanlayacağını Feride’ye haber verir. Feride duyduklarına inanamaz.