Yasak Elma 44. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldız için acı son! (Yasak Elma 43. son bölüm izle)

Yasak Elma 44. bölüm fragmanı geldi. Yayınlanan son bölümde; Erim'in vurulması herkesi birbirine kenetliyor ama Yıldız'a karşı. Ender oğlunun vurulmasından Yıldız ve annesini sorumlu tutuyor. Daha kötüsü Halit de böyle düşünüyor. Yıldız peş peşe darbe yiyerek daha da güçsüzleşiyor. Zeynep ile teselli bulmayan Yıldız asıl gelen büyük darbeden habersiz evliliğini kurtarmaya çalışıyor. Ender ve Halit için yeni bir sayfa açılıyor. Halit, Yıldız'a ondan boşanacağını söylüyor. İşte sevilen dizi Yasak Elma’nın 43. Son bölüm özeti…

Yasak Elma 44. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldız için acı son! (Yasak Elma 43. son bölüm izle)

YASAK ELMA 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma 43. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. 43. Son bölümde; Mustafa’nın Erim’i vurması en büyük zararı Yıldız’a yaşatıyor. Ender ve Halit eskisinden daha sıkı birbirlerine kenetleniyor. Yıldız ise herkes tarafından dışlanmayla baş etmeye çalışıyor. Hastaneden bile kovuluyor. Halit oğlunun Yıldız yüzünden vurulduğunu düşünüyor. Erim’in hastaneden çıkınca babasının evine gitmek istemesi de yeni bir devri başlatıyor. Halit, Ender’de kalmaya karar veriyor ve Yıldız’dan da ayrılmaya karar veriyor. İşte 43. Bölüm izleme linki…

YASAK ELMA 43. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Halit, Yıldız’ın annesini korumak için ona maddi olarak da destek oluyor. Tam her şey yoluna girerken Mustafa ise durmaya niyetli değil ve elinde silah ile Halit’in karşısına çıkıyor. Mustafa bağırarak Halit’in karşısına çıkıyor ve ‘bana bunu yapma, pişman ederim demiştim’ diyerek silahı sıkıyor. Korumalar devreye girerek Mustafa’yı etkisiz hale getiriyorlar. Ama sonradan Erim’in vurulduğu anlaşılıyor. Halit feryatla oğluna koşuyor. Erim hemen hastaneye kaldırılıyor. Ender oğlunun yaşadıklarını kaldıramıyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

HERKES YILDIZ’A SIRT DÖNÜYOR

Olaydan sonra Yıldız hastaneye gidiyor ama Ender onu bağırarak oradan kovuyor. Ender, Yıldız’ı görür görmez oraya hangi yüzle geldiğini sorguluyor. Halit de Yıldız’a farklı davranmıyor ve Erim’in vurulmasından Yıldız’ı sorumlu tutuyor. Zehra’ya da gün doğuyor. Adeta Yıldız’a saldırıyor. Herkes bir bir Yıldız’a sırtını dönüyor. Yıldız ise teselliyi Zeynep’te buluyor. Hastanede yaşadıklarını anlatarak rahatlamaya çalışıyor.

HALİT: SENDEN BOŞANIYORUM

Erim hastaneden çıkıyor. Halit’in evine gelmek istemeyen Erim annesinden kalmak istiyor ve Halit’in de yanında olmasını istiyor. Halit yaşananlardan sonra evliliğini sorgulayacak bir duruma geliyor. Halit'in kafasının karışık olması Ender'i de bir karar aşamasına götürüyor. Halit eve giderek durumu Yıldız’a bildiriyor. Yıldız’ın ilk sorusu ‘sen nerede kalacaksın’ olurken Halit’ten peş peşe iki darbe alıyor. Halit Ender’de kalacağını ve boşanmayı düşündüğünü söylüyor.

Loading...