Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 59. son bölüm izle! Yasak Elma 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şahika yeniden sahnede!
Yasak Elma 59. son bölüm izle! Yasak Elma 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şahika yeniden sahnede!
Yasak Elma 59. bölümü FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluştu. Yayınlanan son bölümde; Yıldız ile Halit'in arası Şahika'nın dönüşü ile tekrar açılmıştır, Şahika'nın ise gelmesinin ardında bambaşka bir planı yatıyor. Halit’in düşmanları alt etmek için bulduğu çözüm, tüm düzeni değiştirecektir. Yasak Elma 60. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Yasak Elma 59. son bölüm izleme linki...
Magazin 2 Aralık 2019 - 23:10

Yasak Elma dizisinin son bölümünde; Nadir ve Ender, Şahika'yı göndermek için ellerinden geleni yaparlarken, Yıldız oldukça tedirgindir. İşte Yasak Elma dizisiyle ilgili merak edilen detaylar…

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

YASAK ELMA 59. SON BÖLÜM İZLE

Halit, Nadir'le Ender'in işbirliğini öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken, karşı hamle yapmak için harekete geçer. Nadir ise Halit'i alt etmek için başka bir yol daha bulur ve bu yol Yıldız'dan geçmektedir.

Şahika'nın ortadan kayboluşu onu herkesin gözünde tek suçlu haline getirmiştir. Halit, Yıldız ve Ender'in haklı çıkmasının burukluğunu yaşarken, Şahika'nın arkasındaki gizli gücün kendisinden intikam almak için dönen eski dostu Nadir olduğunu öğrenir. Nadir ve Halit yüzleşmesinde, Nadir'in getirdiği sürpriz isim tüm dengeleri alt üst edecektir.

Son güncelleme: 08:25 - 03.12.2019