Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma ne zaman? FOX TV yayın akışında yeni bölüm neden yok? Yasak Elma 29.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Yasak Elma ne zaman? FOX TV yayın akışında yeni bölüm neden yok? Yasak Elma 29.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve diziseverlerden tam not almayı başaran Yasak Elma'da aşk, ihtiras, intikam yer alıyor. Her bölümü heyecan yaratan dizinin yeni bölümleri Pazartesi akşamları FOX TV'de yer alıyor. FOX TV'nin yayın akışında bu akşam Yasak Elma dizisi yer almıyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte Yasak Elma hakkında merak edilen ayrıntılar...
Magazin 14 Ocak 2019 - 17:21

Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde Yıldız’ın içine düştüğü durumdan nasıl kurtulacağı merak ediliyor. Ayrıca Alihan, Zeynep’e gerçekleri anlatarak kendini affettirmeye çalışsa da Zeynep onu dinlemeye bile tahammül edemiyor. Dizilerin yeni yıl tatiline girmesi nedeniyle yeni bölümler ekrana gelmiyor. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Peki Yasak Elma 29.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Yasak Elma hakkında merak edilen ayrıntılar…

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yasak Elma’nın yeni bölümünün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor.

FOX TV YAYIN AKIŞI

fox-yayin-akisi

YASAK ELMA 28. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep ofisine geldiğinde köpeği ile karşılaşıyor. Sevgi ile ona yaklaşıyor. Alihan da onları izliyor. Alihan, Zeynep’e kızdığını söylüyor. Ama Zeynep ona kızmaya hakkı olmadığını söylüyor. Alihan her şeyi anlatmayı ama karşılığında da onu affetmesini istiyor. Zeynep ile Alihan arasında bir kez daha gerginlik yaşanıyor. Alihan Zeynep’e pişman olacaksın diyerek oradan ayrılıyor.

yasak-elma

Yıldız ile Kemal beraberler. Kemal Yıldız’ı bu şekide yalnız bırakmak istiyor. Yıldız ‘git’ dese de sözünü dinletemiyor. Kemal tam dışarı çıktığı anda Halit’i görüyor. Yıldız bir anda panik oluyor ve ‘öldürecek bizi’ diyor. Kemal bir fırsatını bulup kaçıyor. Halit Yıldız ile konuşmak istiyor ve özür diliyor. Yıldız’ı eve götürmek istediğini söylüyor. Yıldız, Halit’e ‘bana değer vermiyorsun’ diyor.

Ender Alihan’ın aile albümüne bakıyor. Halit ile çekilmiş eski fotoğrafa denk geliyor. Kendi kendine konuşarak ‘bu işi çözmek lazım’ diyor. Zerrin’i arıyor. Ama Zerrin onu tersliyor. Bir de bu yetmezmiş gibi evdeki bazı eşyaları çöpe atıyor.