Zalim İstanbul 8. yeni bölüm fragmanı geldi! Ceren hayatının şokunu yaşıyor

Zalim İstanbul dizisinin 7. son bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Şeniz'in kusursuz işleyen planı Ceren’e hayatının şokunu yaşatıyor. Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Zalim İstanbul dizisi ile ilgili merak edilenler...

Zalim İstanbul 8. yeni bölüm fragmanı geldi! Ceren hayatının şokunu yaşıyor

ZALİM İSTANBUL 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Zalim İstanbul dizisi her Pazartesi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay ve Damla Karaçay yer alıyor. Yayınlandığı ilk günden beri diziseverlerin ilgisini çekmeyi başaran Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.  İşte Zalim İstanbul 7. son bölüm izleme linki ve son bölümden detaylar…

ZALİM İSTANBUL 7. SON BÖLÜM İZLE

Ceren, Şeniz'in desteği ile hayallerine dalarken yaşadıkları, gerçeği en acı şekilde yüzüne vurur. Cemre ve Cenk travmatik itirafın ağırlığını yaşarken, Agah ve Seher'in baskını ile neye uğradıklarını şaşırırlar.

Agah ve Seher yüzleşmekten korktukları karşılaşmanın ortasına düşerler. Cemre içine düştüğü çıkmaz nedeni ile Cenk'i suçlarken. Cenk durumun ciddiyetinin farkında değildir.

Şeniz kusursuz işleyen planı sayesinde Ceren'e hayatının şokunu yaşatacaktır. Öte yandan Cemre, Nedim'in gerileyişinin peşini bırakmaya niyetli değildir, bunun için attığı adımlarla en tehlikeli düşmanını açıkça karşısına alacaktır.

Tüm bunların yanında Agah'ı huzursuz eden bir mektup Karaçay Köşkü için diken üstünde günleri işaret eder.

İşte reyting yarışının kazananı İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının kazananı Zalim İstanbul dizisinin Agah'ı Fikret Kuşkan kimdir? İlginizi Çekebilir Zalim İstanbul dizisinin Agah'ı Fikret Kuşkan kimdir?