Avusturya modası İstanbul’da

Avusturya Ticaret Ofisi, Avusturya modasını İstanbul’a taşıdı. Avusturyalı 12 farklı markanın katılımıyla Avusturya Başkonsolosluğu'nda düzenlenen defilede Wilma Elles, Ece Gürsel, Şebnem Schafer ve Günay Museyeva podyuma çıktı.

Avusturya modası İstanbul’da

Avusturya Ticaret Ofisi, Avusturya modasını Türkiye'de tanıtmak için özel bir defile düzenledi. Sürdürülebilir ve doğaya saygılı üretim teknolojileriyle yenilenebilir ağaç kaynaklarından botanik kökenli elyaf üreten Lenzing Grubu ve ünlü moda markaların yer aldığı defilede sergilenen özel koleksiyonlar İstanbullu modaseverler ile buluştu.
avusturya-defilesi-3Avusturya Başkonsolosluğu’nda düzenlenen defilede modeller, markaların yeni sezon koleksiyonlarını tanıtırken, markalar da özel seçkiler sundu.
avusturya-defilesi-4Parti kıyafetlerinden gece elbisesine, kayak kıyafetlerinden aksesuarlara kadar uzanan koleksiyonları podyumda Ece Gürsel, Şebnem Schafer ve Günay Museyeva başta olmak üzere ünlü modeller tanıttı. Defilenin kapanışında sahneye Meltem Özbek koleksiyonu ile çıkan ünlü oyuncu Wilma Elles ise büyük alkış aldı.
avusturya-defilesi-1 avusturya-defilesi-5 avusturya-defilesi-6